Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, ha egy...

Mit gondolsz arról, ha egy 20-21 éves lány még semmit se tud főzni, és egész héten csak édességeken él? Nem eszik főtt ételt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 22:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%

Én nehezen tudom elképzelni hogy valaki semmit ne tudjon megfőzni! Ha mást nem tésztát,tojást,virslit,stb. Ennyi idősen én meg szégyellném magam,a helyében!

Azt gondolom róla,hogy lusta,kövér,és anyuci pici lánya aki mindent a szájába ad/ott,és várja a "sült galambot"!

Ha valaki főzne rá akkor sem enne főtt ételt?

2012. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%
azt, hogy egészségtelen. rólad meg azt, h törődj a magad dolgával.
2012. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%
Én se tudom elhinni hogy ne tudna valamit elkészíteni... valami biztos csak van, ahogy az első írta, virsli vagy bármi. Szerintem nem azért él édességeken mert ne tudna mást megcsinálni. Had egye, ha neki ez így jó! Majd megnézheti magát később...
2012. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Hű, 20-21 évesen én sem tudtam a pirítóson kívül egyebet főzni, a nagymamám nem engedett kibontakozni. 22 évesen költöztem el, és teljesen jól megtanultam.

Ha nem eszik főtt ételt, csak édességet, az nyilván egészségtelen.

2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Majd megtanulja, ha érdekli, meg ha szüksége lesz rá. Már ezért is bántanunk kell egymást?
2012. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%

Meg ffiatal, tapasztalatlan, majd eljon az ideje, hogy fozni is megtanuljon, lehet, hogy a szereto tars szukseges ahhoz, mivel akkor ott mar csokoladen elni nem lehet pl.

Edessegen elni nem egeszseges, majd a szervezete jelezni fog, akkor talan radobben arra, hogy ez igy nem helyes.

2012. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak mostanában kezdtem el érdeklődni a főzés iránt, van még ideje megtanulni ha szüksége/kedve lesz hozzá.


22/L


Am én ismerek olyan nőt is aki 42 éves, férje van meg gyerekei, és ő sem főzött még meg életében semmit. Még egy virslit sem, mert az anyja főz rájuk. Van ilyen is, én ezen már nem akadok fenn.

2012. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

20 évesen rántottán, virslin, zacskós levesen kívül én se tudtam főzni. 24 évesen kezdtem csak el főzöcskézni, amikor először lett igazi komoly kapcsolatom.


26 N

2012. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%
azt hogy nem szakácsnak készül...és hogy valószínűleg vagy kövér, vagy krvasokat sportol...
2012. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
57%

Én is 21 éves korom körül tanultam meg főzni, most 23 vagyok, és nagyon sokmindent, gyakorlatilag bármit meg tudok főzni, mert nagyon megszerettem, és jól is megy, még sosem rontottam el semmit, pedig rendszeresen főzök, hogy minden nap van itthon főtt étel.

Nemrég a baráti társaságban, ahol velem egykorú lányok voltak, szóba került a főzés, és tulajdonképpen nagyon meglepődtem, amikor tudatosult bennem, hogy az ott lévő 6-7 lány közül csak én tudok egyedül főzni.

Manapság szerintem inkább később tanulják meg a lányok a főzést, amikor már férj van meg gyerek, és rá vannak kényszerülve.

23/L

2012. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!