Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy lány hogy viselkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány hogy viselkedjen az első randin? Hogy ne tűnjön könnyen kaphatónak és hogy ne tűnjön olyannak mint akit az egész nem érdekel szóval mi az arany középút?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
add önmagad ..
2012. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy viselkedj, amilyen vagy. Ha te könnyen kapható vagy és széttárod a lábad 5 perc után, akkor ez van. Ha pedig nem tetszik a fiú és leszarod akkor is ez van. Legyél önmagad és kész.
2012. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy fizessen a srác, ha olyan helyre mentek. És beszélgessetek inkább és ne az egymás fogdosásáról szóljon. Ennyi. Aztán, ha netán nem kapsz a végén puszit, annyi baj legyen. Nem fogja azt jelenteni, hogy előbb utóbb nem fogsz kapni. Ha jól elbeszélgettek és még randira is hívott, akkor tuti be fogsz neki jönni, tehát max elkezd értetlenkedni a többedik alkalommal, de tuti nem hagyja majd rád.
2012. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig magamat adom. Egy bohókás lány vagyok aki imád játszani. :D Senki se csalódott még bennem, ne vagyok könnyen kapható :) Szerintem az az arany középút, ha szexin öltözöl fel és közben elbűvölő vagy mint egy kislány. És a végén ajánld fel hogy felezzétek a fizetést. :D
2012. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják flörtnek. Egyszer közeledsz hozzá, egyszer távolodsz. Egyszer bíztatod, egyszer eltolod. Persze nem, mint valami gép, hanem mindezt nagyon is játékosan, viccesen. Nem kell extra dolgokra gondolni. Ha valamit jól csinál, akkor megmondod neki, hogy "ari vagy." Ha dicsekszik megmondod, hogy "Jaaaj persze. :P El is higgyem?". A lényeg, hogy mindehhez jó hangulat kell.


Ha nincs köztetek semmi vonzódás, vagy a másik nem veszi a lapot, akkor nem fog működni.


Akkor sem fog, ha szétizgulod magad, és nem vagy olyan hangulatban.


Mindenesetre nőként mindig ezerszer könnyebb dolgod lesz ebben a kérdésben, javaslom használd ki. A legtöbb férfi nyitott lesz rád, ha ügyesen teremtesz kapcsolatot, akkor bátran csiszolhatod a képességeidet.

2012. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!