Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idegrohamaim lehetnek...

Az idegrohamaim lehetnek attól ami a multban történt velem? Sajnos még egész kicsi lány voltam, amikor a nálam 6 évvel idősebb báttyám molesztált. Ebbe mindent értsetek bele, ami a sexel kapcsolatosan eszetekbe jut.

Figyelt kérdés
kb.8 éve azért nem szol ő énhozzám(báttyám) mert azt mondtam neki hogy takarodj innen,ha csak azért jöttél hogy idegesíts!sokszor eszembe jut,amiket csinált,és ettől mindig borzasztó fejgörcsök jönnek rám.mindig a páromon töltöm ki a mérgem.szegény elég toleráns,megértő de félek hogy emiatt a sok ideg miatt egyszer elveszítem.mit tegyek?előre is köszi a válaszokat!
2010. aug. 11. 13:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon is lehetnek. Miért kell vele még mindig tartani a kapcsolatot? Állítólag terápia segíthet.

Én biztos megszakítanék vele minden kapcsolatot.

2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég szörnyű ha az emberrel a saját testvére/apja ilyen tesz. Szerintem menj el pszichológushoz.
2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem tartom vele a kapcsolatot,csak a feleségével!am neki meg még nem mondtam el mert van egy gyerekük!és nézem őt hogy az ő kis lelke ne sérüljön.legalább az övé ne!
2010. aug. 11. 13:19
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
ilyen helyzetben érthető, hogy egész életedben végigkísér ez a dolog, de akkor miért nem szóltál a szülőknek vagy valakinek? na de már mindegy is. a lényeg, hogy amint tudsz, menj pszichológushoz. ez az egy dolog van, ami segíthet túltenni magad ezen egy kicsit. velem is történtek dolgok, bár nem ennyire szörnyű és én pár hónap alatt összekaptam magam a doki hatására. ha nem akarod, hogy a párod elhagyjon vagy egész életeden át végigkiserjen ez a dolog,akkor keress fel egy dokit. hidd el, ő segít. csak próbáld ki. és már vannak családsegítőben is, ami nem kerül semmibe.
2010. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
bocs, hogy a témához, illetve a kérdezőhöz nem annyira illik: Hol találtál megbízható dokit? Mit csinált? Ugye, nem gyógyszerezett?
2010. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet a gyerekkori zaklatást túlélni, ép lélekkel?

Beszélni róla, szemtől szembe valakivel, szégyenkezés nélkül?

2010. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
nem gyógyszerezett, én soha nem szedtem gyógyszert. egyszerűen jártam hozzá hetente egyszer. nagyon sokat beszélgettünk. elmondtam neki mindent, ami a szivemet nyomta. ő mindig meghallgatott, és tanácsot adott. és nekem valóban használt. én pesten találtam az egyik családsegítőben, de szinte minden nagyobb városban van már, én úgy hallottam. nagyon sokat számít, ha kibeszélheted magad, bármiről is legyen szó. egy olyan személynek, aki nem adja tovább, aki meghallgat anélkül, hogy elítélne vagy közbeszólna. és még tanácsot is ad és segíteni is próbál. szerintem mindenkinek jót tesz egy ilyen nagy beszélgetés.
2010. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen. A kerületet el szabad árulni? Hátha úgy könnyebb rátalálni. Érzem, hogy szükségem lenne valakire, de senkiben nem bízom.
2010. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
hát azt már nem tudom, hogy ő hol van, mert pár éve már nem járok hozzá, leköltözött vidékre. de szivesen megkérdezem a barátnőimet, hogy ők most kihez járnak, mert ők is járnak és nagyon jó állítólag. én már azért nem járok, mert még 20 évesen segített nekem, kb 3-4 évig jártam hozzá. ennek már vagy 10 éve. azóta nincs szükségem rá, bár néha nagyon szivesen felkeresném, hogy kiadjam magamból a problémákat.
2010. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van, ha a tesod majd a gyerekeit is molesztalja?? Akkor az o eletuket is elszurja! Nagyon sajnallak, szerintem mindenkeppen beszelned kellene errol a felesegevel, hogy legyen tisztaban azzal, hogy kivel is el. Te pedig fordulj pszichologushoz, mert biztos, hogy ettol vagy kiakadva ennyire. Mindenki igy lenne. Ne szegyelj segitseget kerni!
2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!