Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam őket? Érdemes...

Felhívjam őket? Érdemes kibékülnöm velük? FONTOS!

Figyelt kérdés

A kereszt szüleimmel lassan egy éve nem beszélek a tesóm miatt, aki lopott tőlük pénzt. :/ Persze ezt vissza adtuk, de mikor felhívtam őket kicsivel az incidens után, azt mondták, hogy úgy döntöttek, hogy nem tartják velem se a kapcsolatot. Pedig én nem csináltam semmit! Viszont most lassan egy éve van barátom, hozzánk nem tudunk menni a tesóm ügyei miatt, mert mindig feszült a hangulat otthon. Állandóan nála vagyunk, néha a mamájánál vagy az apukájánál. Eddig 1x aludt nálunk. De a k.szüleim hiányoznak... jó lenne elmenni oda, vinni a barátomat is.

17L


2012. márc. 18. 11:46
 1/8 Speed2011 válasza:
Hívd fel őket :) Az lesz a legjobb ha mindent megbeszéltek,lehet hogy elsőre azt mondják hogy nem..de érdemes próbálkozni..hisz mégis csak kereszt szülők..:)
2012. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te nem loptál csak a testvéred, nem kellett volna így viselkedniük vele. Az csak jó ha rendezed a kapcsolatot velük, de nem vidd a barátodat. Tudom szereted de ez családi dolog, hiába vagy együtt a barátoddal már egy éve.
2012. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva nekem ez elég rosszul hangzik

nem hiszem, hogy jó ötlet volna, ha egyből a barátoddal "támadnál"

eljátszottátok a keresztszüleid bizalmát - ha vissza akarod szerezni, akkor ezt szép fokozatosan tedd

és ne csak azért kaparj, hogy legyen hová menned a barátoddal...

2012. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek nem vinném a barátom, majd ha megbeszéltük a dolgokat. :) Több éve nincs jóba apummal kereszt anyum, amióta meghalt a mama. :/ De én és a húgom mentünk oda, aztán 1x én nem mentem, mert bulizni voltam, tesóm lement, azt hazudta hogy elmehet egyik b.nőjéhez, lopott tőlük pénzt és lelépett. Pedig nem vagyunk rászorulva.
2012. márc. 18. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most hiányoznak vagy csak a barátod miatt akarod az egészet,hogy legyen hova menni?:)Tőlem is lopott 1rokonom,most törleszti,megbocsátottam neki.Aztán ugyanúgy lopott egy másik személy,annak is megbocsátottam egy idő után,mert nem tudok haragtartó lenni.De az ilyesmi nagyon bennmarad az emberben,még ha nem is te voltál a tettes.Te ismered őket mennyire békülős emberek,tegyél 1próbát,veszteni nem vesztesz semmit.
2012. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak azért akarok békülni velük,mert van pasim, hanem mert hiányoznak! Én nem loptam semmit, nekem csak a tesóm miatt van szégyenkezni valóm. Hát apummal k.anyum próbált valamilyen szinten békülni... behívta kávézni meg minden. :) Csak apum nem állt kötélnek. De nem tudom mit fognak tenni, ha már engem is "ellöktek" maguktól a tesóm hibája miatt.
2012. márc. 18. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj velük mindenképp. Mivel nem te voltál az aki lopott ezért nem értem miért kell veled sem tartaniuk a kapcsolatot pedig te erről egyáltalán nem tehetsz. Ha úgy van akkor a szüleiddel beszéljétek meg a dolgot közösen csak juttok majd valamire.
2012. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rájuk erőltetni semmiképpen nem fogom. Ha nem akarják ez van. :/ De azért remélem hogy minden oké lesz ...
2012. márc. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!