Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi kirándulás húsvétra?

Családi kirándulás húsvétra?

Figyelt kérdés
Húsvétkor valami családi kirándulás? Ötletek? Nekem sok minden nem jutott eszembe,Győr környékén lakunk. Valakinek lenne valami ötlete? Mennek a zöld kezek.

2012. márc. 18. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

állatkert


a győri csodaszép,igaz vagy 2 éve voltam ott utoljára,mert az ország másik végén lakom


De az országban az egyik legszebb,és minden korosztálynak jó

2012. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15 km-re lakunk Győrtől, évben 1x benézünk.:)

De most anyuék kicsit távolabbi helyre gondoltak.

2012. márc. 18. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet medvehagymát szedni :)

2012. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Visegrádra megyünk igaz Bp-ről.De husvétkor voltunk már Királyréten Lepencén Esztergomba szóval sok helyen a dunakanyar a kedvencem.
2012. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a Mecseken szoktunk ilyenkor kirándulni, igaz, mi könnyen vagyunk, mert pécsiek vagyunk :) Nektek egy kicsit messze lenne.
2012. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol a környéketeken egy wellness hétvége? Az pihentető is, de sok olyan utazást lehet foglalni ahol ajánlanak programokat a környéken és így kirándulni is lehet. Pl. lovaglás, hegyi túrák, múzeum látogatások, állatkert, ilyesmik. A dunántúlon rengeteg ilyen ajánlatot szoktam látni, csak sajnos mi keleten lakunk, hozzánk az ilyenek messze vannak. Nézz utána akár kuponos oldalakon is, ott olcsón hozzá lehet jutni ilyen belföldi utakhoz.
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!