Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyert már valamelyik családtag...

Nyert már valamelyik családtagod kaparós sorsjegyen, vagy bármilyen más szerencsejátékon pénzt?

Figyelt kérdés

Van szerencsejátékfüggő rokonod?


Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 19. 09:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Lottón szoktam nyerni néha, igaz csak 2-es:D Tippmixelni szoktam néha, azon is nyertem már 6-8.000 Ft-ot.

Karácsonyra bnőm apjától kaptunk az ajándékok mellé 1-1 kaparós sorsjegyet, azon nyertem 5.000-et.

2012. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
a papám mindent játszik de nem függő. ő kb. 2hetente nyer olyan 10-20 ezer forintot és azt mindig oda adja nekünk "zsebpénz"-ként.
2012. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak 200 ft-ot a pénzes tehénen.
2012. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pár éve valamelyik rokonom (nem emlékszem már kicsoda) visszanyerte a lottószelvény árát. :)
2012. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
nincs szerencsejáték függö a családban... hetente lottozunk (5,6) a legnagyob nyeremény rajta 10E FT volt. átlagban havonta egyszer nyerünk rajta kb 1000ft. kétszer probáltam a kenót, egyszer 400ft nyertem egyszer (igaz a jokerrel) 10-ezret... kaparos sorjegyet is kiprobáltam (a piramisost) azon ugy kb 3000ret nyertem
2012. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejáték- függő hál' Istennek nincs a családban. A párommal néhanapján (havonta egyszer, ha eszünkbe jut) veszünk kaparós sorsjegyet, illetve anyukám párja rendszeresen lottózik. Neki szokott néha 2-3 találatosa lenni, de sosem nagyobb összegek. Mi a kaparóssal szoktunk pár száz forintokat nyerni, jó esetben pont annyit, amennyi az ára volt. Egyszer nyertünk a gyémántossal 6000 Ft-ot, még a postáskisasszony is nagyot nézett, mikor beváltottuk.
2012. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyám volt lottó függő,úgy volt vele, addig nem adja fel, amíg nem nyer.Meg is lett a telitalálat, nyert Pesten egy öröklakást, de nem akart költözni, ezért eladta és nagyon drága porcelán készleteket, bundát, sírhelyeket és egyéb értékes dolgokat vett az árából, de ez még valamikor a 60-as években volt.

Nekem is volt egyszer telitalálatom, csak az a baj, hogy felét a kézi, másik felét a gépi sorsoláson húzták ki!Azt hittem, falra mászok!El is ment a kedvem a lottótól!

2012. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer lottóztam. Megálmodtam a számokat, és megjátszottam. 3-asom lett, az utolsó 2-re nem emlékeztem pontosan, így mellé ment. Pont mellé. Azt hittem, agyvérzést kapok, mikor zsinórban húzták ki a számaimat. Kb 30 ezer Ft-ot nyertem. Azóta sem lottóztam.
2012. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt 2 db kettesem az ötötslottón. Mármint egyidejűleg adtam fel és kettőben is volt kettő találat. Páromnak 1-szer volt kép találata a luxoron.

Anyuék valamikor a 80-as években baráti társasággal lottóztak és 4-esük lett. Persze sokfelé osztva már nem volt olyan nagy összeg, de még mindig jobb, mint egy mai 4-es értéke.

Egy ismerősöm elvileg nyert a lottón szintén a 80-as években, abból építették fel a házukat. (akkor szerintem az is 4-es találat volt)

Szerencsejáték függő rokonom nincs, csak egy ismerősöm anyja az. Nem dolgozott soha életébe, a segílyt szórja a játékgépbe. :S

2012. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Régebben vettem kaparós sorsjegyeket 150, 200 max 250 ft-ért. Ha anyu lottót csináltatott vett nekem egy sorsjegyet. Volt, hogy nyertem 1000-t, 2000-t meg a sorsjegy árát.
2012. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!