Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újabban mindenhol kaparós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban mindenhol kaparós sorsjegyért és lottószelvényért van a menyasszonytánc?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy esküvőn. Tudtam, hogy lesz menyasszonytánc, de mivel nászajándékba 100 ezer ft-ot adtunk, úgy gondoltam ezen felül már nem adunk pénzt. Mikor kezdődött a menyasszonytánc, akkor döbbentem meg hogy mindenkinél egy köteg kaparós jegy + egy halom lottószelvény volt. Olyan kellemetlen volt, mert én nem készültem ilyesmire, úgy adott valaki pár darabot. Tudom hogy enélkül is lehetne táncolni, de valamit mégis akartam a fazékba rakni.


Ez újabban egyértelmű hogy így működik, vagy ezt meghívásnál mondhatta a menyasszony? Honnan tudta mindenki, hogy ezt kell vinni?


2011. okt. 18. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Csak vidéken....


Ismerősünk esküvőjén pénz volt, bár mi egy elitebb réteg vagyunk és nem vidéken élünk.

2011. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"bár mi egy elitebb réteg vagyunk és nem vidéken élünk"


Huhh ezért szerintem mínuszba fogsz lemenni... :))

2011. okt. 18. 13:55
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt mostanába hallottam,hogy ez az új"divat"!

Elég érdekes!

2011. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Amúgy ahogy gondolkoztam lehet a meghívóban volt erről szó, de mi nem kaptunk meghívót, sőt meg sem hívtak konkrétan.

Október elején volt az esküvő, és még júniusban telefon mondták hogy mikor lesz, meg azon kívül sokszor beszéltünk. Na jó, mondjuk mi közeli rokonok vagyunk, gondolom ezért nem jöttek el ünnepélyesen meghívni, bár jobban belegondolva ha a nagyszülőket ünnepélyesen meghívták, akkor az unokatestvért is illett volna....

2011. okt. 18. 13:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki vagyok, de ilyenről még nem is hallottam! Nálunk a pénz a menő a csórók és a gazdagok körében is. A mi esküvőnkön konkrétan figyelmeztettünk mindenkit, hogy nem lesz menyasszonytánc. Viszont apukám meg egy-két pörgősebb barát kiharcolta magának, így velük táncoltunk, tűzték is a pénzt a ruhámba, de végül is nem jött oda a többi emberke, táncolni, hiszen nem arra készültek.
2011. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az egész násznép ismerte ezt az új divatot. Érdekes, bár jópofa ötlet. Őszintén szólva eddig én még soha sem hallottam erről...
2011. okt. 18. 13:59
 7/16 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Én nem vagyok elit réteg és vidéken lakom - ráadásul falun -, de a mi lakodalmunkon is pénz volt. Viszont ez az ötlet nagyon tetszik.
2011. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Ahol utoljára voltam esküvőn augusztusban, ott pénzt tettek a menyasszonytáncnál a bödönbe, viszont nászajándékba mi is kaparós sorsjegyet vettünk. Még régebben találtuk ki a párommal, hogy veszünk egy 100 fotós esküvői albumot, azt adjuk ajándékba, de a képek helyére a sorsjegyeket rakjuk. Így ha szerencsések, akkor nem csak egy albumot kapnak tőlünk, hanem egy kis pénzt is... Mi nem is tudtuk, hogy ez divat, csak mikor mentünk megvenni a sorsjegyeket, akkor mondta az eladó hölgy, hogy ez mennyire bevett szokás. Mi meg azt hittük, kitaláltunk valami újat... :)
2011. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, nem a kérdéshez kapcsolódik a válaszom első része...

Ha nem a közeli családtagoknak szoktak meghívót adni, akkor ki a mákoslecsónak???? Sőt.. nekik illik meghívót adni..


Amikor én utoljára esküvőn voltam, pénzt dobtunk a fazékba. (2 éve)

2011. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki vagyok, ilyenről nem hallottam még.

Egyébként azért, mert valaki anyagilag elitnek tartja magát, még nem lesz agyilag is az, már bocsánat.

2011. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!