Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen utalatos...

Csak nekem van ilyen utalatos testverem? Ugye nincs igaza!?

Figyelt kérdés
7vegen volt egy ilyen kis buli a kocsmaba. beszelgettem a volt baratommal akivel most is tartom a kapcsolatot, mert egyutt akarunk lenni es keszulunk ki nemetorszagba ahol egyutt lehetunk es senki nem szol bele semmibe! szoval az egy evvel fiatalabb testverem most masoktol h en valtottam vele par szot mindenki elott. Elvarja h utaljam es lekopjem. En hagytam el a baratomat mert itt ebben a faluban nem lehetunk egyutt, anyam is utalja, pedig tisztesseges gyerek( nem cigizik, nem iszik, tornazik, dolgozik amiota befejezte az iskolat)ellentetve a testveremmel aki meg mindig az anyja nyakam log+ vettek anamek neki egy tiszta uj autot es a testverm neven van. Es ilyen akarja nekem megmondani h kivel beszeljek meg mit csinaljak.
2012. márc. 19. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint azért viselkedik így, mert segget csináltál a szádból. Ők valamiért "meg akarnak óvni" a sráctól, te erre a könnyebbik utat választottad és engedtél (szakítottál). Majd el akarsz bújni a szüleid elől, hogy folytasd azt a kapcsolatot a hátuk mögött, amit előttük nem volt bátorságod. Ők megnyugodtak, hogy sikerült meggyőzniük, miközben valójában csak elbújsz előlük.


Hogy jogosan utálják a pasidat, nem tudom. Ellenben te nem viselkedsz gerincesen, ebből a szempontból van igaza. Nem azt akarja megszabni, kivel beszélsz csak gyakorlatilag átvered a családodat és ezért neheztel rád. Persze ez csak az én véleményem; adott esetben ezért én is berágnék.

2012. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kis reszlet abbol, ami lassan 6 eve folyik, es ha az egeszet lattad vagy attelted volna nem engemet neveznel gerinctelennek es mellettem allnal! Sajnos igy nem lehet kerdezni, mert csak errol az egy reszrol van irva velemeny es nem az egesz 6 evrol. Sajnalom
2012. márc. 19. 17:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Olvashatatlan és értelmezhetetlen amit írtál. Se írásjel se tagolás semmi. Mi a kérdésed? Fogalmazd meg összefüggő normális tagolt mondatokkal!
2012. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"ha az egeszet lattad vagy attelted volna nem engemet neveznel gerinctelennek es mellettem allnal!"


Ha ebben ennyire biztos vagy, mi a kérdés? Én voltam a párod helyében, de a barátnőm nem hagyott el csak mert az anyjáék nem bírtak. Lehet, hogy ha a 6 évet elmeséled, akkor melletted állnék, de elképzelhető, hogy ha LÁTOM ezt a hat évet, ez nem lenne ilyen egyértelmű. Ez szimpla következtetés: induljunk ki abból, hogy a szüleid nem akarnak neked rosszat, elmondásod alapján a pasi makulátlan, ha ezek helytállóak, akkor kizárásos alapon te vagy, aki hibázik.


Feltételezem, nem állsz ki a pasidért csak hallgatsz. A srácnak sincs bátorsága odaállni az ősök elé, ezért menekültök. Ha a kezdetek kezdetén egyenesen beszéltek, a párod mára már összeszokhatott volna a családdal. Persze egy nagyon konzervatív falusi családban ez sokkal-sokkal keményebb menet, de te valójában úgy mégy szembe a szüleiddel, hogy a nyílt konfrontációt nem vállalod. Ezért nem is adnak a szavadra.


Persze ez még mindig az én véleményem, de nagyjából ez a klasszikus forgatókönyv.

2012. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!