Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak a testvére...

Hogyan viszonyuljak a testvérem barátnőjéhez ha utál engem mint a szrt?

Figyelt kérdés

Lenéz engem mert nincs munkám(elküldtem már jó pár helyre az önéletrajzom, mondjuk lehet,hogy jobban kéne próbálnom, de akárhogy is ehhez neki semmi köze. Szüleimet is lenézi mert keveset keresnek és nincs minden nap munkájuk, de akkor sem itthon pihennek.Apámra már olyanokat mondott ki hangosan előttem,hogy még szinte nekem is fájt, pedig nem olyan jó vele a viszonyom. De egyszerűen pofátlanságnak tartom,hogy ilyeneket mond rá a háta mögött, közben pedig azt a kaját za.bálta nálunk amit ő hozott a keservesen megkeresett pénzéből.Olyan is előfordult,hogy a gázt kikapcsolták egy kis időre mert kicsúsztunk a fizetési határidőből. Meleg víz már egy jó ideje nincs mert hol jó hol rossz a cirkó és egyszerűen nem tud felmelegedni a víz. És akkor még ők érzik magukat kellemetlenül amikor nálunk van a barátnője mert rejtett megjegyzéseket tesz a szüleim háta mögött persze, de jó hangosan,hogy azért meghallják. És még van p.ofája ezek után nálunk zuhanyozni(persze mostmár nem ,hogy ennyire nincs meleg víz) és a mi vizünket fogyasztani.A legrosszabb az egészben,hogy a testvérem egy ideig még asszisztált is ehhez, mostmár visszafogja magát.

Egyébként én is nagyon utálom ezt a lányt de nem mutatom ki és tök normálisan szoktam neki köszönni ő meg már multkor nem is köszönt nekem. Hogy viszonyuljak egy ilyen rosszindulatú hü.lye r.banchoz?


2012. febr. 17. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A testvéred mzenjen albérletbe vele!
2012. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most fognak elköltözni külföldre, de addig is valahogy úgy akarok viszonyulni hozzá,hogy lássa: nem ő itt a király!
2012. febr. 17. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy ha nem is forog kacsalábon és nem luxuslakosztály, attól még a ti otthonotok, ahová örüljön, hogy beteheti a lábát. Ha pedig ez nem tetszik a kényes úri ízlésének, akkor nyugodtan kisétálhat abban a pillanatban, talán még segítesz is neki elindulni. :)
2012. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt így nem mondhatom meg neki, mert nem nyíltan, hanem sunyin csinálja és simán azt mondaná, hogy nem igaz. Bátyám is mellé állna, nem akarom,hogy engem utáljon. De olyan szivesen kiakasztanám valamivel....
2012. febr. 17. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy kicsit rángasd meg a haját, hogy vegye észre magát a libuska!
2012. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, annyira szívesen megtenném, minden vágyam:D
2012. febr. 17. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Én magamból kiindulva ezt tenném! Amúgy lány vagy?:D


19L

2012. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a testvéred és a szüleid is ott vannak, akkor kezd el neki hajtogatni nagy mézes-mázosan, hogy: milyen kedves tőle, hogy látva a rossz anyagi helyzeteteket külföldről akar titeket támogatni, mennyire ritka manapság, hogy valaki ilyen önzetlenül segíteni akar a párja szülein és testvérén. Meg hasonlókat.
2012. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó: nem igazán értem, mondjam azt neki,hogy ő nekünk segíteni akar?:D


utolsó előtti: 21L vagyok:)

2012. febr. 17. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Irónia.

Pont úgy, mintha valaki fellökne a busz ajtajában, te meg megköszönnéd neki, hogy milyen kedves tőle, hogy segített felszállni. Vagy ha megenné az összes csokidat, te megköszönnéd, hogy gondolt rá, hogy szereted az édességet.

2012. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!