Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy van egy öcsém...

Megtudtam hogy van egy öcsém tudom is ki az hogy vezessem rá hogy a testvérem Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem a te dolgod szerintem a szülõk dolga.
2012. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Először is a közös szülőnkkel beszélném meg, miért nem tudtam eddig, mi történt, hogy így alakult az életünk.

Aztán az is fontos, ő mit tud a közös szülőtökről, szülőtöktől. Mennyire bolygatná fel az életét, ha megtudná, hogy a testvére vagy. Ha nagy esélyt látsz rá, hogy fenekestől felfordulna az élete, akkor inkább nem szólnék semmit...

2012. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
külön nöttünk fel ,ö a nagymamájával él
2012. febr. 22. 18:11
 4/16 A kérdező kommentje:
ismerjük egymást nagyon jóban vagyunk de félek h ha megtudja akkor utálni fog
2012. febr. 22. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Melyik szappanoperát nézted? :D
2012. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tactical ***** válasza:
Szerintem akkor fog utálni, ha nem mondod el és rájön!(persze csak ha értelmileg nem elég érett rá)
2012. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ő a nagymamájával él, akkor az a nagymama neked is nagymamád nem? Először talán őt kérdezném és a saját szüleimet. Az öcséd nem biztos, hogy elég nagy már ahhoz, hogy egy ilyen új helyzettel meg tudjon lelkileg bírkózni, és érzelmi sérülés nélkül fel tudja dolgozni.
2012. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a közös szülővel kell először erről tárgyalni. Ha az nincs kéznél, akkor mondd csak el!
2012. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát nagyon nincs kéznél. de mivel fiatal nem tom h fogadná
2012. febr. 22. 19:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Te egyáltalán hány éves vagy?

Nem elég az neked, ha barátkozol vele, figyeled, hogyan él, mikor tudsz neki valamiben segíteni, és rábízod a sorsra, hogy egyáltalán kiderül-e valamikor?

Nem kell olyasmit bolygatni, aminek nincs itt az ideje, és főként olyasmit nem, amire nem vagy felhatalmazva.


Ha ő a nagyival él, akkor meglehet, hogy "sérült lélek", mivel tudja, hogy az lenne a természetes, ha ő is a szüleivel lakhatna együtt. Van már az életében feldolgozandó sérülés, ne okozz neki több fájdalmat.

Légy a barátja, segítsd, támogasd! A többi majd kialakul.

2012. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!