Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legszívesebben megölném...

Lor kérdése:

Legszívesebben megölném magam. Mit tegyek hogy jobb legyen? L/15

Figyelt kérdés
9-es vagyok a gimiben, humán tagozatom vagyok, az összátlagom megvan 4-es körül. Nagyon jó vagyok magyarból, töriből, csak azok a fránya reál tantárgyak, leginkább a matek: 1.677777-re állok ..... már majdnem a bukás szélén, járok korrepetálásra, órákat készülök a dogákra, még is 2-es vagy 1-es........ Nem tudom mit tegyek :(((((( de így olyan hülyén érzem magam. És félek, hogy anyuék csalódni fogna bennem.

2012. márc. 19. 15:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most is. összesen 3-4 órahosszát készültem a tz-re mégis 1-es lesz....
2012. márc. 19. 15:38
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jól tanulsz vagy a tanárod gáz. Szerencsére nekem a matekkal nincs gond, mert nagyon szeretem, ha gondolod online segítek..
2012. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Keress egy új matektanárt!Olyat,aki kifejezetten a te sulid dogáit ismeri és mótszereit!
2012. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Próbáld gyakorlati oldalról szemlélni a matekot. Matekon belül konkrétan melyik terület nem megy? Régebben, ált. suliban milyen voltál matekból?

A matek is főleg memória kérdése, megjegyzed a szabályokat, és alkalmazod.

2012. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korepetitor gyöngén teljesít, ha szuverén 2-re nem tud felhozni. Anno a tanárunk szokta volt mondani, hogy az egész matek csak a kisegyszeregy.
2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
esetleg elmehetnél megnézetni hogy dys-es vagy-e. de csak akkor ha minden kötél szakad
2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Először is, próbálj meg a tanárodtól korrepetálást kérni, aki tanítja neked a reálokat, lehet hogyha órák után elmondaná neked még egyszer az anyagot, jobban megértenéd.

Aztán azt is meg kéne tudni, hogy általánosban is ilyen voltál matekból, vagy csak most kezdtél romlani?

Egyébként, úgy tudom van egy olyan nyilatkozat, amit valami pszichológusnál vagy ilyesminél be lehet szerezni, annyi a lényege, hogy matekból nem osztályozhatnak téged. Az osztálytársam kapott ilyet, mert ő is rossz matekból, viszont a többi tantárgyból jó. Egy felmérőt kell írni (magyar,matek) és ha valóban csak a matekod rossz, akkor megkapod a papírt. Sajna nem tudom hogy ezt kitől kell pontosan kérvényezni, csak a Váci helyet tudom, azt viszont nem hogy te hol laksz.

Egyébként én sem vagyok valami jó matekból, de ha van valami amiben segíthetek, akár házi vagy ilyesmi, írj privit, szívesen elmondom ( ha tudom)

18L

2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen egyik se! Általánosba 4-es voltam, most meg alig ha kettes... Csak az a baj, hogy órán könnyű feladatokat oldunk meg, dolgozatban meg tiszta nehezeket, amiket órákon se vettünk:/ ma is így volt, csak pislogtam a témazáró felett...
2012. márc. 19. 15:48
 9/18 anonim ***** válasza:
mások hogy állnak matekból? A tanár lehetne következetesebb a számonkérésnél, vagy azt kérhetnétek tőle, hogy órán is olyan nehézségű feladatokat gyakoroljatok. Esetleg felsőbb évfolyamoknak hátha vannak témazáró feladatsoraik, melyeket elraktak emlékbe.
2012. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nézessétek meg pszichológussal, hogy nem vagy-e discalculiás? Azoknak nem megy a matek sehogy sem. Kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el.
2012. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!