Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az életcél nekik,...

Miért az az életcél nekik, hogy 14 évesen gyereket szüljenek?

Figyelt kérdés
Szóval röviden összefoglalva : Nem egy olyan lány járt abba az iskolába ahova én,akik már 8. osztályban terhesek voltak.Nagy pocakkal ballagtak. Illetve ha jól vagyok informálva most még egy 7. osztályos kismama is van. Véleményeket várok Tőletek,hogy ki mit gondol az ilyenről... Előre is köszönöm.16L
2012. márc. 19. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, romák voltak. Náluk ez van. Lehet ezt itt netes fórumokon szapulni, de attól még ez így marad: az ő köreikben egy 14 éves már anyakorba lépőnek számít. Ennyi.
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
A szüleiket verném agyon.7,-es?12-13 éves?
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Cigányok? Ha igen, akkor ez nem meglepő, hiszen minél hamarabb kell a segíly. Ha nem azok, akkor "fiatalos" gondolkodású szülők egyszem pici lánykái, akiknek mindent szabad.
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ételcél szerintem. Becsúszik. Ilyen korban nincs még felelősségérzete az embernek.

Az ilyen lányoknak az a fontos, hogy felnőttnek tűnjenek, szexelnek ész nélkül, csak ugye nincs hozzá elég ismeretük.

És hát így szúrják el az életüket.

2012. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg a gyerekét is.
2012. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
K.koru, tehat a szulonek a felelossege, mivel a gyermek meg fejletlen, igy nincs tisztaban a cseledetenek a kovetkezmenyevel pl.
2012. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól megnézed ez csak egy bizonyos népcsoportra illetve rossz szociális helyzetben lévőkre jellemző. A normális embereket az ilyen jellegű probléma nem érinti.
2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem biztos, hogy ez volt az életcéljuk, csupán túl korán kezdtek szexuális életet élni, a védekezésről pedig fogalmuk sem volt, vagy volt, de mégsem tették.

Én nem általánosítanék a romákra sem, ők teljesen más helyzetben vannak, mivel mások a társadalmi elvárásaik, szokásaik. Mivel több éve itt élnek köztünk, így egy részük átvette a mi normáinkat, de nem mindenki és én nem ítélném el őket ezért. Jó, az más helyzet, ha valaki a semmire szül gyereket, de ez nem csak a romáknál van így.

A mai világban sajnos nem érzik a fiatalok annak a súlyát, hogy mit jelent teherbe esni ideje korán. Azt hiszik, hogy testileg érettek rá, ami lehet akár úgy is, de felelősségtudatuk még nem fejlődött ki teljesen.

2012. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én sem általánosítanék,de végül is roma származású lányokról van szó.
2012. márc. 19. 16:15
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Buta cigányok, buták a szülők is, mégis ki világosítaná fel a gyerekeket, hogy mik a következmények, hogyan kell védekezni, vagy hogy egyáltalán hogy születik a gyerek. Majd kiderül a szülőágyon.
2012. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!