Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vezessem fel anyának...

Hogy vezessem fel anyának hogy azt akarom hogy nálunk aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
A tény az hogy nagyon érzékeny az ilyen dolgokra. Egyszer ultrahangra küldtek mert vakbélgyulladásom volt és az első kérdése az volt hogy ugye nem voltam fiúval... Volt még egy pár hasonló eset és bár nem adtam neki okot tudom hogy nem bízik bennem különben nem gondolna ilyeneket. A barátommal együtt vagyunk egy ideje de nem is ez számít mert nem akarok semmit csak hogy itt legyen velem és sokkal jobb vele aludni.( gondolom nehéz elhinni de egyikünk se akar itt semmit csinálni) De ha felvetném anyának az első gondolata az lenne hogy dugni akarunk és hogy dehogy is hogy képzelem. Már nem is reménykedem abban hogy elhiszi hogy nem akarok semmit, mert ha akarnék is nem az lenne a dolga hogy esetleg felvilágosít vagy közli hogy ez egy természetes dolog? Mindegy ezen már tényleg nem rágódom szóval a kérdésem hogy hogyan is kezdjek neki? 15L
2012. márc. 19. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sok reményt ne fűzz ehhez, nagyon kevés anya engedné meg a 15 éves lányának, hogy együtt aludjon a fiújával. Amelyik engedné, az meg nyilván nem foglalkozik kellőképp a gyerekével és nem is érdekli.
2012. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy zárkózott ember biztos így gondolja. Láttam én már igazi anyákat és azok nem ilyenek. Nem azzal segítesz a gyerekednek ha eltiltod valamitől...
2012. márc. 19. 22:38
 3/17 anonim válasza:
62%
Há mondd meg anyádnak , hogy itt aludhat a barátom ? nyugi védekezünk majd...
2012. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem modern anya kérdés. Egy NORMÁLIS anya egy 15 éves "kislánynak" nem engedi hogy együtt aludjon a fiújával. Te is tudod hogy más is lenn.
2012. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem zárkózottság kérdése... És az az igazi anyuka, aki engedi, hogy a kislánya együtt aludjon egy fiúval? De hát pontozz csak le, szerintem édesanyád úgyis a döntő többség véleményén lesz. Jó hogy nem már 10 évesen aludjanak együtt a gyerekek, jó ég...
2012. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
*e
2012. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
nem attól jó szülő valaki, hogy mindent megenged! Ha ennyire nagylány vagy akkor felfogod, hogy ezzel az ottalvoós dologgal minimum két évet várni kell. A hisztizés, durca, dac kislányos és nem felnőttre utal...
2012. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 piicur válasza:
55%

Hát figyi. Az első nekem is az, hogy ennyi idősen lehet, hogy ezt nem kéne (amm. barátod hány éves? aludtatok már együtt?), de, ha ti átgondoltátok, és így oki, meg érett vagy, akkor próbáld megbeszélni anyuddal. Ha nem jön be vannak kis trükkök. Pl. egyik ismerősöméknél úgy volt, hogy a csaj meg a srác együtt buliztak egy házibuliban, és a csaj közel lakik. Buli után a lányhoz mentek, és jöttek a "hideg van, anyuu, szegény had ne buszozzon" meg "lééci, anyu, most nem küldheted el a világ végére, hajnali háromkor!!!" és a szülő nem volt szívtelen bele ment, aztán egyszer úgyis megengedte, utána már majdnem magától értetődik;) De náluk pl. anyuka 100%-osan megbízott a lányában, és még így is féltette. (jah, és ő 17éves...)

Szerintem viszont a legjobb, ha átdumáljátok, és nem erőlteted. ;))

2012. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem akartok semmit csinálni akkor miért akar ott aludni nálatok? Majd találkoztok nappal. 15 éves gyerekemnek én sem engedném, hogy a barátjával aludjon.
2012. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem várj a dologgal addig, míg a szeretkezést már nem dugásnak hívod. Komolyan. És nem azért, mert fiatal vagy és éretlen (15 évesen lehet, hogy menstruálsz, de az érettségtől nagyon messze vagy), hanem azért, mert épen csak még a lényegét nem értenéd meg az egésznek.
2012. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!