Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyomjam el az anyai...

Hogyan nyomjam el az anyai ösztönt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, van egy nem tervezett, másfél éves kislányunk. Ezen felül bébiszitterkedem.

Pár hónapja, ha meglátok egy kisbabát, elkap a vágy, éjjelente álmomban szoptatok, ha felébredek sírógörcsöt kapok.

A testem minden sejtje kisbabáért ordít.

De egyszerűen nem fér bele a "keretbe". Albérletben élünk a férjemmel, és keményen dolgozunk, hogy mindenünk meglegyen.

Saját magammal állok harcban.

A férjemmel is megbeszéltük, anyukámtól is kértem seggberúgást, de semmi nem tudja a biológiai órám ketyegését leállítani.


2012. márc. 20. 07:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az esetben sajnos az eszedre kell hallgatnod, és nem a szívedre. Én is így vagyok, két és fél éves a kislányom, és nagyon szeretnék még egy babát, de amíg ennyi adósságunk van, és a férjemnek sincs fix munkahelye, addig sajnos el kell nyomni ezt az ösztön. Ha ez segít valamit, és a lányomra koncentrálok, sokat sétálunk, játszunk együtt, ez, plusz a házimunka, és a ház körüli munka (falun élünk) egyenlőre lefáraszt annyira, hogy el tudjam nyomni a vágyat.
2012. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj, vannak és lesznek is ilyen hullámvölgyek. Tudom, ez nem nyugtat meg. Van amikor nálam is előjön, hogy mindenáron babát szeretnék, de aztán próbálok arra koncentrálni, hogy még nem lehet. Aztán ezzel a gondolattal egy idő után elmúlik. Szintén 1.5 éves anyukája
2012. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Én három gyerekkel lakok albérletbe.A legkisebb 7 hónapos.A nyáron megint költöznünk kell mert a tulaj árulni kezdi az ingatlant.Szerintem ezt az érzést nem szabad elnyomni.Ha úgy érzed minden vágyad még egy gyermek ne habozz.Hidd el mindig lesz segítséged főleg így hogy anyukád ott van a hátad mögött.Nekem már nincsenek szüleim.De a párom anyukája elég sokat segít.És ha ránézek a gyerekeimre minden bánatom elillan.Ők az életem értelmei.Szerintem légy bátor!!
2012. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Albérletbe ne csinálj több gyereket!Legyen már eszed!!! (
2012. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

aztán majd azon sírsz 5év múlva ha már van keret,hogy miért nem lehet???

most jön az ösztön,most van benned annyi szeretet hogy kívánkozik hozzád egy kis lélek akkor ne légy már önző hogy a keretre hivatkozol.

le lehet pontozni.

és ha most tabi spirál vagy akármi mellett becsúszna akkor elvetetnéd???

erre kérek választ.szerintem nem

2012. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Előbb cselekedni,utánna gondolkodni.. :((
2012. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
Éppen befejeződött a "gyerekkor" ?Már férjnél vagy és gyerek is van ?Gratulálok..Belegondoltál mi lesz tíz év múlva?Együtt lesztek-e a férjeddel?Szerintem ráérsz másik gyereket csinálni ha jóval érettebb leszel....
2012. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Inkább foglald le magad munkával,vagy tanulással aminek később hasznát is veheted...
2012. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

Csak a gyerekcsináláson jár az agyad?Megszűnt a külvilág???

Gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek.......

2012. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
Ne hallgass erre a sok kiégett emberkére!!!Hallgass a szívedre.És most lelehet nyugodtan pontozni de árad az irigység és a rosszindulat egyesekből!!
2012. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!