Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyomjam el az anyai...

Hogyan nyomjam el az anyai ösztönt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, van egy nem tervezett, másfél éves kislányunk. Ezen felül bébiszitterkedem.

Pár hónapja, ha meglátok egy kisbabát, elkap a vágy, éjjelente álmomban szoptatok, ha felébredek sírógörcsöt kapok.

A testem minden sejtje kisbabáért ordít.

De egyszerűen nem fér bele a "keretbe". Albérletben élünk a férjemmel, és keményen dolgozunk, hogy mindenünk meglegyen.

Saját magammal állok harcban.

A férjemmel is megbeszéltük, anyukámtól is kértem seggberúgást, de semmi nem tudja a biológiai órám ketyegését leállítani.


2012. márc. 20. 07:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%
ne nyomd el az anyai ösztönt szüljél sok gyereket, úgyis fogy a magyar!
2012. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%
9:30 -as leírta a lényeget....
2012. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Nagy az Isten állatkertje!Kedves kérdező!Olvasd el többször a 16os válaszírót!Le a kalappal előtte.Ennél szebben,érthetően megfogalmazni,gondolatokat leírni csak is értelmes ember tud!Tehát tudja mit "beszél"!Igaza van!Én is 22 évesen szültem az elsőt,majd 31 évesen a másodikat és 36 évesen a harmadikat.Előttünk a jövő.úgy hogy 3 egészséges gyönyörű gyermekeink vannak és velük együtt tudunk tervezgetni.CSALÁDBAN!!Ami nagyon fontos.Később megbánod ha most nem szülsz!
2012. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%

Én csak azt nem értem,hogy miért oltjátok a kérdezőt...

A kérdése:Hogyan nyomjam el az anyai ösztönt?-Ezek szerint teljesen tisztában van azzal,hogy jelenleg nem szülhet,ezért kér segítséget...

Nem azt kérdezte,hogy milyen pózba csináljak gyereket,vagy,hogy mennyit szüljek?!

2012. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%

Kedves válaszolók! Nem az volt a kérdés, hogy szüljön-e, vagy nem, hanem az, hogy tudja, hogy milyen nehéz anyagi körülmények közt élnek, a kérdés az, hogy hogyan nyomja el, mert belátja, hogy most nem engedhetik meg maguknak.

21 évesen nehogy le legyen már késve a gyerekszülésről! Már van egy másfél éves kislánya, ha 4 év múlva lesz jobb az anyagi helyzetük, akkor szerintetek 25 évesen már nem szülhet? Igen, az igaz, hogy a régi időkben sok gyerek volt, csak volt mezőgazdaság, saját föld, és jószágok, nem halt éhen senki, mert megtermelték, amit kellett. Csak nem volt villanyszámla, vízdíj, adó, lakáshitel, meg satöbbi. Nem a mi pénztárcánk, nem mi döntjük el, hogy szüljön vagy nem, én csak annyit mondok, hogy 21 évesen semmivel nincs elkésve!

2012. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%
Sokáig elnyomni egy ennyire erős érzést nem lehet, mert ezzel csak magadnak ártasz. Én a helyedben várnék még egy évet, ha addig sem múlik el, akkor keresnék egy olyan munkát ahol sok a gyerek.( óvoda iskola, bölcsőde stb) Egyéb tanácsot nem tudok adni.
2012. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Embereld már meg magad!
2012. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Gyerekszülés iránti testi vágy????
2012. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!