Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan párkapcsolatod,...

Volt olyan párkapcsolatod, ami többéves barátságból váltott át komoly kapcsolattá?

Figyelt kérdés
Hány hónap/év után döntöttetek úgy, hogy megpróbáljátok párkapcsolatban? Meddig tartott a barátság, és meddig a kapcsolat? Megbántad, vagy jól alakult?
2012. márc. 20. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjem :)

Már vagy 7 éve barátok voltunk, amikor "összejöttünk", ez 5 éve volt. Most várjuk az első babánkat :)

2012. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk, az esküvőt tervezzük. Soha nem bántam meg egy percig sem, tiszta szívemből szeretem.

Előtte 4 évig voltunk nagyon jóban, nagyon jó barátok voltunk, ennek vége, igazából volt kicsi hiányérzetem kezdetben, hogy elveszítettem egy jó barátot, de nem bánom. Nagyon szeretem.

2012. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt. Nagyon sok éve voltunk iskolatársak, aztán egyetemen 3 év szorosabb barátság után jöttünk össze. Jó volt, de aztán később annyi probléma jött, amit nem tudtunk megoldani, hogy szétmentünk. Fura mód a barátság nagyjából megmaradt, bár nem úgy, mint előtte.
2012. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

13 évig voltunk barátok, majd összejöttünk 3 évig együtt voltunk, csúnyán szétváltunk azóta még köszönni sem köszön.

Nem bántam meg azt, hogy vele voltam, csak azt, hogy azóta akárhol összefutunk nem szól hozzám, rám se néz, ha egy szobába kerülünk akkor ő kimegy inkább.Az összes barátnőjét rám uszította, mindenfélének lehordott, holott én soha egy rossz szót nem mondtam rá, pedig volt bennem harag. Mostanra már nem zavar, de az elején elég fura volt ez a viselkedés.

2012. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jelenlegi kapcsolatom ilyen:) 2 évig nagyon jó barátok voltunk, aztán 1,5 éve együtt vagyunk és nagyon boldogak, szerelmesek.


De anyu és apu is ilyen volt. Apu 19 évesen kezdett dolgozni, abban az időben ismerte meg anyut (7 év van köztük), aztán évekig jó barátok voltak és mikor anyu 20 volt, apu 27 akkor összeházasodtak, majd rá egy évre jöttem én :) Azóta is együtt vannak lassan 24 éve :)

2012. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt de nagyon rossz vége lett. Szerintem vannak ellenkező nemű emberek, akik inkább barátnak jók, de párként nem illenek hozzánk. Jól fontold meg ha össze akarsz jönni egy jóbarátoddal. Én a szakítás után a barátságot is nagyon sajnáltam amit "fel kellett áldoznom" a rosszul sikerült kapcsolatért.
2012. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11:21-es rátapintottál a lényegre. Két évig voltunk barátok. Idén januárba azt mondta, szeretne tőlem komolyabbat. Belementem. Most 3 hónapja vagyunk együtt párként, de olyanokat csinál, amit barátnőként már nem tudok elviselni, bár nem is szímítottam rá, hogy ilyenné fog változni. Megbántam. Most gondolkodom azon, hogy elhagyom, így 3 hónap után, de ha ezt megteszem, sajna oda a barátságunk is....Amit nagyon sajnálok..... Jobb lett volna, ha megmaradunk barátnak, de ezt előre nem tudhattam..... :(
2012. márc. 20. 12:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a többieknek is, örülök, hogy másoknak sikerült, nekem sajna nem. Olvastam szép történeteket..... Gratula.
2012. márc. 20. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

milyeneket csinál?

2012. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hetente 2-3x bulizik, szinte mindig nélkülem. Kanbulikba jár. Szó nélkül elmegy legénybúcsúkra....amit inkább nem részletezek! Legutóbb egy rég beígért koncert volt betervezve.... Csak közbejött egyik haverjának a szülinapja. Természetes volt, hogy a koncert elmarad, és a haverját választotta.... Ilyesmik....
2012. márc. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!