Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves lányok! Ismerkednét...

25-35 éves lányok! Ismerkednétek komoly kapcs. Céljából olyannal, akinek gyereke van, de egyedülálló?

Figyelt kérdés

én épp társkeresőzöm és nem tudom foglalkozzam e egy ilyennel...

tekintve, hogy nekem még sem házasságom, sem gyerekem nem volt és nem lenne meg annak a varázsa, hogy mindketten először megyünk bele ebbe.

kicsit nekem lehozó.

Vagy mások hogy fogják ezt fel?


2012. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
35%
Ebben a korosztályban kevés az olyan férfi, akinek nincs gyereke. Próbáld meg elfogadni.
2012. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

gondolom a kérdésből mindenki azt hiszi, hogy férfi vagyok és nem válaszol senki...

hát ez felér egy válasszal.

csak az indokot nem tudom.

2012. márc. 10. 10:27
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkednék vele. Azzal senkinek nem ártok, hogy megpróbálom, legfeljebb nem sikerül. Nincs senki sem hátrányban azért, mert van már egy gyereke. Legalább kipróbálhatod magad "anyukaként".
2012. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

köszi a választ

én nem úgy veszem észre, hogy kevés a gyerektelen


csak nekem MOST(még nem igen néztem szét) pont egy olyan tetszik

2012. márc. 10. 10:28
 5/42 A kérdező kommentje:

hát nem tudom

szerintem én nem tudnám szeretni más gyerekét..


el vagyok velük (voltam már bébiszitter, plusz bnőim gyerekeire is vigyáztam ezerszer, de nem az igazi)

2012. márc. 10. 10:29
 6/42 A kérdező kommentje:

meg arra lennék kíváncsi, hogy egy apa mennyire férfi?

mert szerintem már nem annyira...


nem tudom hogy értitek e mire gondolok..

2012. márc. 10. 10:30
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ismerkednék.

ismerkedtem,páromnak van gyereke,és nekem is van egy kisfiam akit ő elfogad.

tehát mindkét fél nevében válaszoltam így.



30/L

2012. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
29%
Én nem értem, mit értesz a mennyire férfi egy apa alatt, de azt tudom, hogy egy apa aki egyedülállónak hirdeti magát, számomra semennyire nem férfi. Akinek gyereke van, az már soha többé nem lesz egyedülálló. Mármint ha emberből van. Az alap kérdésednél meg nem mindegy, hogy 25 vagy 35 a nő. 25 évesen még függetlenek közül tudsz válogatni, 35 körül már valóban általában elvált emberek vannak többségben a társkeresők között.
2012. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
48%
Én személy szerint nem. A gyerek számomra kizáró ok.
2012. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
79%
Elsősorban magával az emberrel ismerkednék (legszívesebben nem társkeresőn, de ez most mellékes). Ha elég szimpatikus, esetleg már beleszerettünk egymásba, akkor meg úgyis elfogadom a múltjával együtt.
2012. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!