Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondulok az anyósomtól!...

Megbolondulok az anyósomtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először azzal kezdődött, hogy eljegyzés után elhíresztelte, hogy terhes vagyok. Nem voltam az.


Aztán amikor itt volt vendégségbe, elvitte a lakáskulcsomat és lemásoltatta. (A kulcsmásoló régi barát, megismerte a kulcstartómon a párommal közös fényképet és ő szólt).

Mi nem vettük észre, csak nem értettük másnap miért jön megint. Akkor csempészte vissza a kulcsokat. Párom azt mondta nem gond hogy az anyjánál is van egy kulcs, soha nem fog bejárkálni.

Tegnap épp akkor értem haza mikor megpróbált a kulccsal "betörni". Ma amikor hazajöttem, láttam hogy valaki járt a lakásban. Anyósom volt, kicsit átrendezte a hálót. Ja és eltűnt a fog.gátlóm is. (Célozgatott rá, hogy unokát akar, bármi áron).


Fel tudnék robbanni!!!!


2012. márc. 20. 12:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez nagyon kemény!


Ha a férjed így áll hozzá, megkockáztatom még válás is lehet belőle! Ha nem áll a pártodra és nem rendezi le az anyját, szerintem gondoljátok meg azt a gyereket... ez iszonyat...

2012. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Férjem adott az anyjának kulcsot a lakáshoz. Régebb ő is bejárogatott, de ameddig nem voltunk összeházasodva, nem volt jogi alapom a beleszóláshoz. Olyan telefonszámlákat csinált nekünk, hogy csak lestünk. Vagy 2-t, mert utána gondom volt rá, hogy rossz legyen a telefon.

Egyszer eltűntek edények a szekrényből. Kérdem a férjemtől, anyád elvitte? Azt mondja, kizárt dolog. Mondom, kérdezze meg az anyját. Hogy ő nem, mert az anyja ha valamihez hozzányúl, akkor szól.

Jó. Megkérdeztem én anyóst, beismerte. Mondom a férjemnek: anyád elvitte, beszéld meg vele, hogy ezután csak olyankor jöjjön, ha mi itthon vagyunk. A fia kiakadt, és elbeszélgettek. Hát tartja magát ehhez. Volt, hogy beígérkezett, hogy ha itthon vagyunk bejön, és egyszer nem nyitottam ajtót neki, lássam bejön-e a kulcsával vagy nem. Hát nem jött :)

Most meg itthon leszek előreláthatóan vagy 2 évig (GYES), de lehet több, mert testvérben is gondolkodunk, úgyhogy nem tud szabadon garázdálkodni :) utána meg kulcsot vissza és viszlát, anyóspajtás!

Esetetekben én is zárcserét javaslok!

2012. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A rendoros dolog nekem is tetszik! Cseréljetek zárat.

Elejinte az anyosom nálam is rendezkedett amikor épp munkában voltam. Kiakadtam és elmagyaráztam a férjemnek, hogy ez így nem mehet tovább. Azota nem nyulnak a dolgokhoz.

2012. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Jaj, én is kiakadnék, még ha nem is rendezkedne. Az én házam az én váram. Oda csak úgy jöjjön valaki, hogy az ajtóba fogadom. Ez nálam hepp.

A rendőrös tetszik, szarasd be a vénlányt. Bár mondjuk elég az is, hogy mostantól a bejárati ajtóhoz térfigyelő kamerát tesztek, mert idegen járt a házba, és ha legközelebb valaki úgy jön, hogy ti nem vagytok otthon, magánlaksértésért feljelentést tesztek.

A kedves vőlegényedet meg rúgd seggen, mert ha mindig így áll a kedves mamához, pokol lesz az életed, kérdező!

Nekem kishijján a házasságomba került ez, mert nem figyeltem arra, hogy mennyi teret adok anyámnak!

35f

2012. márc. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem semmi anyós.

Nekem legutóbb a pénztárcámból loptak pénzt mikor itt voltak.

De a tied se semmi.

2012. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Felvetettem a zárcserés ötletet, a párom azt mondta szó sem lehet róla. Adjunk az én anyámnak is egy kulcsot és akkor nem szólhatok semmit.
2012. márc. 21. 11:25
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
De, akkor is szólhatsz. Főleg ha anyukád nem fog bejárkálni, anyósod meg igen. Nem normális, hogy az ember cuccai között valaki csak úgy turkáljon. Ha a férjed (vőlegényed) ezt nem érti meg, akkor az nagyon szomorú.
2012. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit lehet egy ilyen pasival csinálni.. Vagy le kell ordítani a fejét, hogy ha már őt nem zavarja a kedves anyukája matatása, akkor is vegye már észre, hogy téged igen! Vagy lehet elhívnám anyukámat a helyedben és megkérném, hogy néhány dolgot, ami a páromé, pakolásszon már át máshova..a borotvája el is tűnhetne.. Vajon azt is ilyen könnyen venné?!
2012. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
és én még azt hittem az én anyósom nagyon beledumál az életünkbe!most már látom seholsincs ehhez a sztorihoz képest!!Úristen,nagyon durva!csatlakozom a "ne hagy magad"táborhoz!Hidd el,csak rosszabb lesz,ha nem állítjátok le!Mond meg a párodnak,ha nem olvas be a kedves mamának,megteszed te!Ne élje már a ti életeteket,a lakásotokhoz meg pláne semmi köze!
2012. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Már az is megfordult a fejemben, hogyha a párom ennyire anyós oldalára áll, egy napra őt is kizárom. :) Na csak viccelek.


De lehet,hogy holnap hívok egy lakatost. Ma is itt volt az anyósom. (Az egyik szomszédot kértem meg, hogy leskelődjön)

2012. márc. 21. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!