Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák hogyan/hol...

Elvált anyukák hogyan/hol ismertétek meg mostani párotokat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy benzinkúton láttam meg!
2012. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elváltam,új munkahelyem is lett.Így a munkahelyen ismertem meg.Kollégák voltunk.(ma 10 éve házasok)
2012. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen ismertem meg ami nem a lakóhelyemen volt, hanem egy közeli városban. Nem voltunk munkatársak, de gyakran járt hozzánk. Kiderült, hogy majdnem ugyanott lakunk, kb két utcányira egymástól :)
2012. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt gyk-n, teljesen véletlenül, nem társkeresési célból. Még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt, de mivel mindenben szinte olyan mint én, szerintem együtt maradunk. Ő sem hiszem, hogy nagyon ugrálni fog, 35 éves 2 házassággal és 2 gyerekkel a háta mögött, tehát én elég bizakodó vagyok :)

24/N

2012. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egy házibuliban, méga férjem előtt, aztán volt egy kis szünet és most újra együtt...(közben lett 3 gyerekem és soha nem találkoztam vele, még véletlnül sem)
2012. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!