Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és milyen körülmények...

Hol és milyen körülmények között ismertétek meg a párotokat akivel összeházasodtatok?

Figyelt kérdés
Életkort + nemet is írjatok és még annyit,hogy tudtátok-e,hogy házasság lesz belőle.
2011. jún. 1. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem házasodtunk össze, de gyermek az útban van

Egy társkeresőn ő írt én válaszoltam és találkoztunk,majd kis udvarlás után összejöttünk, párhónap és összeköltöztünk


ismerkedésünkkor 21/L 27/F, azóta letelt két év

2011. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én csak a szüleimet tudom mondani. 16 évesek voltak, házibulin ismerkedtek meg. most 42 évesek, és persze, veszekszenek néha, de még mindig szeretik egymást. csak remélni tudom, hogy fele ilyen szerencsés leszek, mert akkor már jó
2011. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

diák szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. nem, akkor még nem gondoltam, hogy házasság lesz belőle :D leginkább egy csókra gondoltam csak... :D

10 éve vagyunk együtt, 2 éve házasodtunk, 1,5 éves a fiunk :)

29/F 28/N

2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gimnáziumi osztálytársak voltunk, az utolsó tanévben jöttünk össze.:)

23N

2011. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Chat-en jottunk ossze,O 22(F) en 18(N)voltam.Kb 3honap utan gondoltuk hogy hazasag lessz belole.28N


Anyuek jobbak,szilveszteri party.Apu egy honap utan megkerte anyu kezet,6honap mulva osszehazasodtak.Most lessz a 27. hazassagi evfordulojuk.

2011. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egy közös ismerős mutatott be minket egymásnak. aztán elmentünk iszogatni, és ott egymásba gabalyodtunk. :D

akkor voltunk 20 évesek, most 23 évesek vagyunk :D még nincs házasság, de tudom, hogy vele szeretném leélni az életemet.

2011. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21 éves voltam, barátnőimmel egyik nyáron "ránk tört" az asztrológia, és mindenféle honlapokat nézegettünk. Az egyiken Őt dobta ki a rendszer, mint "lelki társamat". Ezen jót derültünk, de rábeszéltek, hogy írjak neki. Fél évig csak leveleztünk, mert épp ösztöndíjjal külföldön tanult. Aztán hazajött, még egy fél évig csak udvarolt, jártunk kultúrprogramokra. Utána kezdtünk "hivatalosan" is járni, 1 év múlva összeköltöztünk, majd 4 év múlva, mikor lett saját lakás, összeházasodtunk. Most majdnem 10 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve vagyunk házasok, (egyelőre) egy gyermekünk van. Kezdjek hinni az asztrológiában? :) (31/N)
2011. jún. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5 éve egy éjszakai szórakozóhelyen jöttünk össze. Én akkoriban még erősen nyalogattam sebeimet az exemmel való szakítás miatt, abszolut nem gondoltam arra, hogy komolyabb lesz a kapcsolatunk, és ezt el is mondtam neki. De ő rettentő kitartó volt! Most már Ő a férjem és van egy 3 éves gyönyörű kislányunk. :)

Ő 36/F, én 35/N.

2011. jún. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyi értekezleten ismerkedtünk meg, én 29 voltam, a férjem 33.

Megismerkedésünk után 6 hónappal volt az esküvőnk, most 31 éves vagyok és van egy szépséges 4 hónapos kislányunk:)

2011. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

munkahelyen. 3 hónap után jöttünk össze,össze is költöztünk ősszel,tavasszal összeházasodtunk, 2 gyerekeünk van, 6 éve együtt


31,34

2011. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!