Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodó menyasszonyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodó menyasszonyok, feleségek, hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

egyetemen

buszon láttam legelőször,nem tudtam kideriteni ki ő...eltelt fél év,chaten rámköszön egy ismeretlen,elárulja a nevét,rávesz hogy éjjeli 12 órás melo után rendbeszedjem magam,és találkozzunk (soha előtte senkivel nem voltam hajlando találkozni)...megláttam,és....

ennek jövöhónapban 3 éve,együtt lakunk,ha jol sejtem (bár mi mást lehet abbol gondolni,hogy a gyürüsujjamra probál egy gyürümet,utána meg eltünteti 2 napra:D) évfordulón kezem is megkéri...

2010. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Én interneten keresztül ismertem meg. Tesóját is ismertem, mert neki a barátnője osztálytársam volt. Mindig hallottam, hogy a srácnak van 1ével idősebb bátya. Sose jutott eszembe, hogy megismerkedjek vele. Egyszer neten megláttam egy a testvére ismerősei között és én is ismerősnek jelöltem. Viszont ráirtam, hogy nem ismerem, de jó lenne megismerkedni. Már aznap jött a válasz, hogy szerinte is jó lenne. Lehet, hogy korai de rá másnapra át is jött filmezni. Akkor jöttünk össze. Azóta is együtt vagyunk.(1év 3hónap) bár még nem férj de gondoltam azért válaszolok...
2010. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

egy hegyibulin jöttünk össze.már látásból ismertük egymást,de engem sosem érdekelt azelött.épp azon a héten szakított velem az akkori pasim,igy nem is akartam senkivel sem összejönni(nem volt komoly kapcsolat,rövid is volt,de nem akartam uj kapcsolatot).rengeteget beszélgettünk,életembe nem beszéltem egy sráccal ennyit egyszerre,mint vele.valószínű szerelem volt első látásra akkor.valahogy elcsattant egy csók.mind2en ugy voltunk h nem akartunk kapcsolatot.ő katonaság elött állt,velem meg akkor szakított a volt pasim.hát ennek már 6,5 éve.2 éves évfordulonkon kérte meg a kezem.tavaj augusztusban született meg a kisfiunk.idén május elsején volt az esküvőnk.akkor ott nem gondoltam volna,hogy lesz abból a csókból bármi is.

és te?hogy ismerkedtél meg a pároddal?

/S/

2010. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Én még keresem a párom sajnos! :s :)

Akiknek komoly kapcsolata van az is nyugodtan írjon!

Mennyi idősek voltatok amikor megismerkedtetek?

2010. jún. 22. 01:34
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Egy farsangi bulira a barátnőm barátja elhozta a kollégáját. Éppen szerelmi bánatom volt, így oda sem figyeltem rá (minden srác bunkó alapon).

Aztán megtudtam, hogy ő tök normális, már bántam, hogy egyáltalán nem foglalkoztam vele.

Eltelt 1,5 év, néha találkoztunk 1-1 túrán, vagy színházban, ahová egy összeszokott kis csapattal jártam. Sokat beszélgettünk, de bánatomra semmi több.

Aztán megelégeltem, hogy nem történik semmi és én hívtam el egy szilveszteri buliba. Onnantól kezdve rendszeresen találkoztunk, és össze is jöttünk. Lassan a 3 éves házassági évfordulónkat ünnepeljük. (34 éves vagyok)

2010. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok, még annyi, hogy nagyon sokáig voltam én is egyedül, már iszonyat szenvedtem. Hol jobban viseltem a társtalanságot, hol nagyon rosszul. Mire rájöttem, hogy nem baj az, ha egy lány kezdeményez, vagy legalábbis rásegít egy kicsit. Veszteni való úgysincs.
2010. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

én 23 vagyok,párom most lesz 27.

16 voltam mikor összejöttünk.

/S/

remélem te is hamarosan megtalálod a párodat.

2010. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%

Épp nagy szomorúságban voltam egy idióta hapsi miatt. Elmentem egy pár napos nyaralásra a barátaimmal. Ott ismertem meg a férjemet, az egyik barátom barátja. Ő is azért jött el erre a nyaralásra, mert épp szenvedett egy nő miatt.

Hát a nagy összezártságban jól megismertük, és megszerettük egymást. 1 hétig voltunk lent, ahogy hazajöttünk, hozzám költözött.

4 hónap múlva közös lakást vettünk.

7 hónap múlva összeházasodtunk. Terhes lettem (nászéjszakás baba). Most már a 2. babánkat várom épp.

És még csak júliusban leszünk együtt 3 éve :)

2010. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

Most vagyunk 3 éve együtt. Először gimi elsőben láttam meg, aztán évekig nem találkoztunk. Gimi 3. nyarán a parkban gitározott és odamentem hozza, elkértem a gitárját (azóta se tudom hogy mertem:D sose voltam valami nagy "merész")...hónapok múlva felvett messen, kiderült, hogy van közös baráti társaságunk. Elkezdtünk közösen járni ide-oda...4 hónap múlva megcsókolt és azt kérdezte leélem-e vele az életem? Akkor csak hebegtem, de most már tudom, hogy igen :)


Most távkapcsolatban élünk, de a nyáron egész végig együtt leszünk:)


Sok sikert Neked:)

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
ordibáltam a majdnem barátommal, akivel se veled, se nélküled kapcsolatunk volt. rámköszönt és felvett msnre aznap este. rá 2 napra kidobta az exbarátnőjét. további 3 hónap múlva elhívott randizni. utána pedig összejöttünk egy fesztiválon. ennek másfél éve.:) 20 évesek vagyunk. ismertük egymást gyerekkorunk óta, egy évfolyamra jártunk.
2010. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!