Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normalis az a mai...

Mennyire normalis az a mai gyerekeknel (kisiskolasok,7 es 10 ev között), hogy nem köszönnek, ha megerkeznek, köszönöm es kerem nem szerepel nagyon a szokincsben, stb?

Figyelt kérdés

Ez manapsag mar altalanos? Ismerös gyerekekröl van szo.

Multkor vettem nekik jegkremet, erre a nagyobbik (8 eves) csak annyit mondott, mikor elvette a jegkremet - köszönöm helyett,- hogy maskor masfajtat vegyel, mert ezt nem szeretem annyira. Öszinten megmondva irrital nagyon az ilyen foku neveletlenseg.


2012. márc. 21. 17:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
...es Tirpakiaban laktok. :)
2012. márc. 23. 14:03
 22/22 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy az ilyen GYÖKÉR SELEJTEK, mint a 44%-OS hozzászóló is vállalhatnak gyereket.

Dehogy van neked 300 milliós házad, még 30 ezret se láttál soha egyben, kivéve amikor megjött a segély :-D gondolom valami koszos putriban lakó cigány vagy. Nagyon sajnálom a gyerekedet!

És a témához visszatérve, igen az én unokaöcsém is 8 éves és se köszönni, se semmi...azért egy iskolás gyerek nehogy már ennyire ne legyen képes. Az én kislányom 1 éves, de biztos hogy illemtudó lesz!

2012. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!