Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éve csaltam meg a férjemet,...

5éve csaltam meg a férjemet, azóta 3 éve házasok vagyunk és van egy gyerekünk is. Viszont iszonyatosan szétvet a bűntudat. Mit csináljak? Hallgassak örökké vagy elmondjam?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt,volt egyetlen egy éjszakás kalandom egy volt osztálytársammal,akivel azelőtt jártunk is gimi alatt..


2 éves a gyerkőc,tökéletesen harmonikus életünk van,de nem tudom "feldolgozni".



2012. márc. 21. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass örökké!
2012. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

NE!!!

Inkább beszéld ki egy pszichológussal

2012. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Évek óta rettegésben élek,hogy egyszer elszólom magam vagy ne adj Isten rájön.
2012. márc. 21. 22:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék úgy élni, hogy nem mondom el neki, mondjuk magamat ismerve, ilyet nem is tennék.

Ez én vagyok.

Ha úgy érzed, hogy sokat veszíthetsz vele, akkor inkább...még azt sem tudom tanácsolni, hogy hallgass, mert engem l meg a bűntudat. :D

2012. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
*öl
2012. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

:D


Igen sokat veszíthetek,tökéletes házasság,jó anyagi helyzet,családi idill.

2012. márc. 21. 22:20
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha akkor nem szoltal, akkor most mar kar lenne. Csak tönkretennel mindent. A pszichologus jo ötlet, de a legjobb lenne, ha el tudnad felejteni a "bünödet". Fatylat ra, ami volt, elmult. Egyszerüen gondolj ugy ra, mintha meg sem törtent volna. Mas ötletem nincs. A ferjedet csak összezavarna, valszeg arra gondolna, legvarra epitettetek-e a kapcsolatot, vagy mondjuk mit csinalsz pl. most, amit majd 5 ev mulva töredelmesen bevallasz majd neki? Alapvetöen a bizalmat rontod el kettötök között, ha ennyi ev utan vallasz.
2012. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

ne szólj, a bűntudat a tiéd, nem tartozik rá...ne rakd a vállára a te terhed.


Másrészt meg nincs akkora jelentősége, egy egyéjszakás kapcsolatnak, pláne, ha jó a házasságotok, de akkor lesz, ha elmondod. Ne indíts el a lavinát...

2012. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De ő annyira jó ember,annyira nem érdemli meg.Nagyon hűséges.Munkahelyet váltott 1 éve,mert egy kolléganője odavolt érte,állandóan zaklatta csábította végül munkahelyet váltott miatta.
2012. márc. 21. 22:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el neki. Totál elvesztené a bizalmát irántad, és ezek után az lenne, hogy mikor csalod meg majd megint...totál tönkretenne mindent, érthetően. Menj el tényleg egy pszichológushoz, ő segít ezt feldolgozni és nem is fogsz rá emlékezni! :)
2012. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!