Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan hiányzik, hogy...

Iszonyatosan hiányzik, hogy tegyem elviselhetőbbé?

Figyelt kérdés

Anyukám kiment külföldre dolgozni, előtte elválaszthatatlanok voltunk. Iszonyatosan hiányzik, egy hónapban csak egyszer jön haza néhány napra. Január 26-ravagyok kiírva, tudom, ha meg lesz a pici majd jobban leköt, de úgy érzem megőrülök....:(

Ráadásul anyóséknál élünk még, mert készül a ház és egyenesen ki vagyok utálva, most meg, hogy holnap karácsony még rosszabb...(holnap jön haza anyukám is de akkor is, olyan elviselhetetlen...)


2011. dec. 23. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra hogy holnap jön haza.meg hívd fel ha lehet,telefonon és beszélj vele úgy.még ma.
2011. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor felhívom, meg minden nap írunk sms-t egymásnak, de attól sem jobb..:( Csak a telefonszámla sok..:(:)
2011. dec. 23. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a párom van kinn, és másfél havonta látom...örülj neki, h a szerelmed melletted van legalább
2011. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitartást a picivel tényleg úgyis le leszel foglalva. Nekem párom van kint 3,5 havonta látom :(
2011. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy azon túl, hogy nagyon erős a kötődésed anyukádhoz, a terhesség alatt a hormonok is "bukfenceznek" az emberben, mindenféle szélsőséges érzelmi állapotba csapkodva szegény kismamát... És a szoptatás is ilyen extrém időszak, nem riogatni akarlak, csak tudj róla, hogy létezik olyan, hogy szülés utáni depresszió, sőt laktációs pszichózis is van. Mindkettőt láttam közelről, és a legfontosabb, hogy legyen valaki az ember mellett, aki felismeri, ha segítségre van szükség... A férjek nem mindig érzik.


Anyukád a szülés körül ki tud venni szabit mondjuk 2 hétre, hogy veled legyen? Anyós nem támasz, úgy veszem ki a szavaidból. Érzékeny időszak ez nagyon, anyuka jelenléte NAGYON jól jönne...

2011. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak félévente 1x ha látom Anyumat, de nem tudok tenni sok mindent ellene, mert ebben a mai helyzetben semmi pénzünk nem marad hó végére. Marad egy ezres vagy kettő. Így félévente leugrok hozzá. Pedig csak 150km. :-(((

23/N

2012. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!