Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hirtelen változás?...

Mi ez a hirtelen változás? Talán már nem vagyok olyan "fontos"?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról lenne szó. Mikor megismerkedtünk, el sem tudtuk képzelni egymás nélkül a napokat, szinte minden nap találkoztunk. Napi rendszerességgel írtunk egymásnak Facebook-on. Mindig piszkáltuk egymást, csipkelődtünk, hülyéskedtünk. Mindent megbeszéltünk egymással. Sokszor mondta nekem, hogy imád és hogy fontos vagyok neki. De az utóbbi 1 hónapban sokminden megváltozott. Alig beszélünk, olyan, mintha kerülne. Ha mégis találkozunk, akkor olyan távolságtartó velem . Nem mondta el, hogy miért ilyen. Mit tehetnék, hogy "visszakapjam" a régi barátom?


18/L és 19/F


2012. márc. 22. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Én két dolgot tudok elképzelni. Vagy lett neki barátnője, emiatt hanyagol vagy éppen ellenkezőleg beléd szeretett beléd. Lehet, hogy idővel kialakult egy érzelem ami most tudatosult benne és emiatt "kerül". De ha legjobb barátodról van szó, akkor beszéljétek meg.
2012. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami változás állt be az életében, és ahhoz úgy érzi, most arra van szükség, hogy ne legyél fókuszban neki. Van jópár kézenfekvő tipp, de nincs értelme felsorolni. Rengeteg minden lehet a dolog mögött.

Egyik lehetőséged, hogy a lehető legkevéséb kötekedően rákérdezel. "Jenő, érzem, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkban. Tudod, hogy velem őszinte lehetsz. MEgbántottalak valamivel?", és zippzár a szájadra. Akkor is, ha igaztalanul vádol valamivel. A cél most, hogy megtudd az okot.

Azt is csinálhatod, hogy hagyod távolodni. Aztán 1-2 hónap múlva felhívod, és érdeklődsz. Addigra biztosan lecseng, ami most van. Ha igazán erős a barátságotok, akkor nem hal meg pár hónap szünettől. Nekem van ellenkező nemű nagyon jó barátom. Mostanában sokszor van, hogy pár hétig nem beszélünk, de nem szűnt meg a barátság, csak nem egyfelé megy az életünk.

2012. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény srác! Belédszeretett...
2012. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!