Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos! Miez a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Miez a hirtelen változás? Lent. Bőv.

Figyelt kérdés

Az eggyik haverommal smároltam,és most van barátom,és a haverom msnen is olyan hűvös. Meg mondtam hogy a barátomra egy csajszi rá akart kicsit mászni,és attól félek hogy bekavar. Ő meg már rögtön jött azzal,hogyha még az elején betudnak kavarni,az már rég rossz..De most neki nem tetszik senki állítólag,barátnőmnek(nem tudja hogy a barátnőm),neki meg azt mondta hogy nem én tetszem neki. Nagyon nem értem. Szerintetek?

De mikor smároltunk megkérdeztem mióta tetszem neki,azt mondta hogy nem tudom. Meg hogy tetszem neki,vagy csak rájött? Azt mondta is-is,valamivel fel kellett ébredni.

17L


2011. márc. 16. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
talán el kellene felejtsd azt a havert,ha már ő így vélekedik a csókról,hogy azt se tudja miért tette,inkább tarts ki a barátod mellett ha igazán szereted,és ha ő is szeret
2011. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!