Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehet az, hogy egy...

Mégis hogy lehet az, hogy egy ember, aki a külvilág felé azt mutatja, hogy milyen rendes, tisztességes, a családját úgy kezeli, mint egy darab szemetet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van. Minél szemetebb valaki, annál jobban mutatja a világ felé a kedveset-rendeset, hogy elterelje magáról a gyanút. A túl kedves, tökéletesnek tűnő, sima modorú emberekkel én mindig nagyon vigyázok.
2012. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Apámról van szó, aki mások szemében mintaszülőnek tűnhet.

Rendszeresen templomba jár, adakozik, látszólag ott segít, ahol tud.

Bezzeg itthon olyan, mint egy vadállat! Nagyon gyorsan felmegy a cukra, ha visszaszólsz neki, ha valami olyat mondasz, ami nincs az ínyére, tüstént elkezd üvölteni. A feszültségét rendszeresen rajtunk vezeti le, ha rossz napja van, jobb ha rá sem nézünk, mert egész biztosan belénk köt. Volt már olyan, hogy megvert, miután hazaért a munkából, ideges volt, én meg pont kéznél voltam. Miután kidühöngte magát, véres szemmel, kék-zöld foltokkal az arcomon mentem orvoshoz. Állandóan a tanulást nyomatja, ha nem kapok 5-öst balhézik. Azt, hogy alig kapok ruhát, már megszoktam. Miközben apám ájtatosan jótékonykodik, nálunk a hűtőben alig van valami ennivaló. Ma délelőtt is kértem csokoládéra pénzt, de keményen rendre teremtett, hogy nem lehet. És még hosszasan sorolhatnám, sajnos...

2012. márc. 23. 09:56
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Egy f@sz.Majd öreg korában az egyház meg a sok álszent pap lök neki egy pohár vizet amikor már a szarás is nehezére fog esni.Mert a családja nem fogja ápolni az is tuti.Az ilyen egyedül fordul fel és meg is érdemli!
2012. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy vallaskoveto fanatikus, de nem jelenti azt, hogy igazi hite van, az irasodbol ez derul ki.

Minden szemelyisegnek vannak tulajdonsagai, az igazi "enje", amit nem mutatnak a kulvilag fele, tehat affele kepmutato, ket arca van, az egyik az, amit kifele mutat, a masik pedig a valodi, amit az otthonaban nyilvanit ki.

2012. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 iricc ***** válasza:
Anyukádra nem számíthatsz, hogy megvédjen?
2012. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Az álszent papot kihagytam volna.Látszik, hogy te nem ismersz egyet sem személyesen.
2012. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem az exanyósom volt ilyen. Mindig a templomban lebzselt, ugyanakkor mindent mindenkinek meg akart mondani, hogy hogyan csinálja. Nem tűrt ellentmondást, ő sértődéssel büntetett vagy ordítozással, rossz hangulattal. 3 fia volt és egy férje, de mindegyiket ő irányította. Aztán amikor exapósom meghalt, mint az ájtatos álszent állandóan járt a temetőbe, pedig szegény exapósom halálában benne volt a keze, annyit szekálta.
2012. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek!!!17.kerület.Verekedés-két lányba kötött bele 4 roma fiatalember.Csöngettünk,vertük a kerítést,a rendőrséget sem hívta ki,csak a lámpát oltotta el!!Nekem ez a véleményem lehet lepontozni,marha nagy intelligenciára utal...
2012. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Anyukám egyszerűen meghúzódik apám árnyékában...
2012. márc. 23. 10:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyósom. Állandóan imádkozik értünk, meg gyertyát gyút a templomban, miközben a sógoromat pártolja, hogy veri a feleségét. Hányingerem van tőle.
2012. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!