Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hetente egy, két darab füvesci...

Hetente egy, két darab füvescigit ha elsziv az ember akkor rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
aki heti 20at sziv annak sincsenek elvonási tünetei:)
2010. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
szerintem rá lehet szokni.
2010. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Rá lehet.

És igen is vannak elvonási tünetek, csak nem fizikai, hanem pszichikai.

2010. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kokas Lajos válasza:
100%
500 szálat kell elszívni ahhoz, hogy maradandó károsodást, esetleg halált okozzon. Más kérdés a pszichikai függőség. A legtöbb függőséget (legyen az akár játékszenvedély, net függőség, vagy könnyű drogok függősége) az okozza, ha ez nyújtja valakinek a legnagyobb örömérzetet, ne adj Isten az egyetlent. Ezért szerencsésebb ha zenéhez, társasághoz bulihoz köti valaki a "füvezést". Komoly problémát jelent viszont, ha egyedül, othon is rápippant, valaki, hogy evvel csalja elő azokat az öröm érzéseket, amiket a való világban kéne átélnie!!
2010. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kokas Lajos vágja! :D

Tényleg csak akkor okoz függőséget, ha ez az egyetlen dolog, ami örömet okoz. Én egyszer pippantottam rá otthon hát annyi volt az eredménye, hogy fölzabáltam a hűtőt és a fél napot végig aludtam. :S Azóta nem pazarolom a füvecskémet. :)

2010. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én füvezek már egy ideje sajnos . hát igazábol én havi 2 cigivel kezdtem . tegnap 4 cigiben voltam benne , de 3 an szívtuk . általában ez a napi adagom . igazábol csak unatkozom , és mostanában csak a füvezés az ilyen napi szórakozás . nem is magára a fűre szoksz rá , hanem az emberek társaságára is . mert majd később meg fogod látni , azok társaságában , akikkel tépni szoktál eggyre többet hallod majd , hogy össze kéne dobni egy pakkra . szóval ez a kezdeti fázis . később előfordulhatnak a szinpátia behívogatások , aminek az a következménye , miután behívtak , te késztetést érzel arra , hogy ezt viszonozd. ez addig fokozódik , amig a megkeresett pénzed nagy részét fűre nem költöd. persze addig még van neked egy fél év -év hátra . addigra feljebb lépsz majd a ranglétrán és segítesz a barátaidnak is hozzájutni , amit majd megcsípsz te is , mert az ember aki füvezik kicsit mohó a fűvel kapcsolatban . mindig legyen rá gondod , hogy legyenek fű mentes programjaid . mittom én , mikor csajoddal vagy , ne szívj. vagy ha ez nem megoldható , akkor munkahelyen például sohase szívj . mert minél több helyzetben szívsz be , legközelebb az adott hekyzet fű nélkül nem lesz olyan jó , mint azzal . na mindegy , azért remélem vigyázol magadra és okosan csinálod a dolgokat . de ha nem akarsz évi 150-200 ezret költeni mariskára , akkor tényleg figyelj oda a dolgokra . segít , ha naplót vezetsz a költekezéseidről . megdöbbentő lesz az eredmény hónapok elteltével .
2010. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok . egyedűl tényleg ne pippants , mert az növelheti az esélyét a rászokásra . tényleg nem okoz fizikai függőséget , az igaz , de lelki függőséget igen . kb mint a számítógép , csak drágább egy kicsivel . szívj haverokkal , tartalmasabb lesz a betépés , mint egyébként egyedül lenne , de ne mindig ugyanazokkal az emberekkel tépj . az sem jó , mert akkor társaság függő leszel , és a füves társaságukban mindig meglessz az esélye a betépésnek .
2010. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászolónak koszom a kommentjét!

Most elgondolkodtam a dolgon,inkább nem szivok semennyit!

2010. júl. 31. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beszéd!
2010. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!