Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom, egyszerűen felfogni...

Nem tudom, egyszerűen felfogni, h mért nem tudok vissza ütni, elöszöris kezdeném a sztorival, nem vagyok egy agresszív ember, de elég nagy darab (rendszeresen kondizom) 17/fiú?

Figyelt kérdés

Egyik srác az iskolámból nálam egy évvel fiatalabb, (Boxxoló) Nekem jött mert állítólag kitaláltam róla valamit tipikus kis cigány gyerek fehérbe, három fejel kisebb

Nem lett volna, gond adtam simán, h kemény vagyok lökdösődtünk stb. aztán következő szünetbe oda jött és "izomból" ami tőle kitellett pofán ütött, nem fájt csak vérzet és én álltam ott vérző szájal egy nálam négyszer kisebb emberel szembe és valamiért nem tudtam meg ütni, egyszerűen le blokkoltam pedig egy ütés se lett volna a gyerek, én nem értem ezt az egészet, h velem mért bas***t ki ennyire az élet?


2011. nov. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha máskor ilyen lesz és valahogy nem jön össze valamiért először mondjuk lökd neki a falnak vagy ilyesmi és utána lehet jönni fog simán és annyi neki.
2011. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is le blokkolok ilyenkor,ne is üsd meg,mert meg is hallhat.

én is leszoktam blokkolni,ha ilyen van,de én utána összeszedem magam és izomból neki csapom a falnak,vagy neki megyek vállal(elborul olyankor az agyam).

te is neki mennél vállal,vagy csak kicsit üsd meg pl vállon,vagy mellen.

2011. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!