Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ellopták az iskolában a fogasról a kabátomat. Elmagyaráztam a tanárnőmnek, hogy hogyan néz ki a kabát, mutattunk az osztálytársaimmal is képet róla, elmondtuk, hogy el volt szakadva belül.

Nos...Rá talán 1-2 hétre egy lány, aki régen osztálytársunk volt, csak lebukott tőlünk, az én kabátomban jelent meg az iskolában. Én biztos voltam benne, hogy az enyém a kabát. A tanárnőmmel és az egyik osztálytársammal, aki bizonyítani tudta, hogy enyém az a kabát, félrehívtuk a lányt, hogy vegye le és mutassa meg , hogy benne van-e a szakadás. Mit ad isten..ebben is épp ugyanott volt. Visszaadta nekem a kabátot, de még délután az anyja megfenyegetett,hogy adjam neki vissza, mert különben nem lesz jó vége. Azt állította az a kabát az ő lányáé, pedig mindenki igazolni tudott, hogy az enyém.

Ma amikor jöttünk haza az iskolából busszal a lány (amiért nem szálltam le vele az előttünk levő városban , hogy beszéljek az anyjával) megfogta a táskámat és lerohant vele a buszról... Benne voltak az irataim, minden cuccom , pénz stb. A sofőr felhívta a rendőrséget, mert kés volt náluk meg minden ilyesmi és ott volt az anyjával és arra várt, hogy én lemenjek a táskámért és addig 'beszélgessenek velem' . Miután rájött az anyja, hogy a rendőrségnek telefonált a sofőr, vissza dobta a buszra a táskámat és megfenyegetett, hogy ennek ezzel itt még nincs vége és készüljek fel, hogy ezért még kapni fogok. Mit tegyek? Nagyon félek... Anyukám sem tudja, hogy mit tegyek :S Kérlek segítsetek, fogalmam sincs mit tegyünk ! 18/L


2012. márc. 23. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs egy nagyobb darab fiú haverod, aki megfenyítené őket? Gondolom, a kisebbséghez tartoznak.
2012. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Roma család?


FEljelenteném, hogy megfenyegettek! Több tanú is van rá, nem?

2012. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy romák, de teljesen úgy élnek. Igénytelenek, és hát... aki lány létére ilyet csinál, ne is mondjam, hogy arról mi a véleményem :S


Nem tudom. Nem szeretnék az ő szintjére lesüllyedni. Meg az a barátom, aki megfenyegetné őket, nem lehet majd ott mindig a sarkamban, hogy vigyázzon rám. :/

2012. márc. 23. 15:04
 4/11 A kérdező kommentje:

és ezzel törődne a rendőrség, hogy engem megfenyegettek? :S

Igen, vannak rá szemtanúk, az egész busz :D

2012. márc. 23. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem először vegyél egy gázsprayt, 1500 Ft. Ne mutogasd a suliban, mert oda nem lehetne bevinni.

Mindenképpen tedd meg a feljelentést, hiába adta vissza a kabátot/táskát, ez lopás és büntetendő. Azért akarnak megfélemlíteni, hogy ezt elkerüljék. Viszont a fenyegetőzés is büntetendő, így már halmozódnak a dolgok, ez már letöltendő gyanús is lehet, tehát érdemes gyorsan cselekedni.

Ha ezt nem teszed meg, akkor tovább zaklatnak majd, aminek testi sértés is lehet a vége, vagy rosszabb. A börtönben a helye az ilyeneknek, de ehhez az is kell, hogy erőt vegyél a félelmen.

2012. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ELŐSZÖR IS MINDENKÉPPEN BESZÉLJ A SZÜLEIDDEL!!!!!!!!!

A FELJELENTÉST MINDENESETRE MEGTENNÉM.

KÉSSEL FENYEGET, MERT A LÁNYA LELOPTA RÓLAD A SAJÁT KABÁTOD...........

DÖBBENET!!!!!!

2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen, az :S elképesztő, hogy milyen világban élünk :S

én lehetnék felháborodva , hogy hogy tehetett ilyet... Nem hogy még ő ! :S

2012. márc. 23. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez eszméletlen.Legelőször a szüleidnek szólj és leginkább táraságban közekedj ehy darabig.
2012. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj be a rendörségre
2012. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nem mocskos köszörűs kolompárok? Amúgy érdekelne, ez melyik városban/faluban történt meg? Kiküldjük a Gárdát?
2012. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!