Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek egy olyan ajándéknak...

Örülnétek egy olyan ajándéknak, ami egy montázs sok kicsi képből, azokról a dolgokról, amikről a barátnőtöknek eszébe juttok?

Figyelt kérdés

egy barátnőm mesélte, h ilyet csinál a barátjának. Lefotóz mindent, jártában.keltében, amiről a pasija jut eszébe és összevágja. Gondoltam rá, h én is csinálok ilyet a páromnak, de nem butaság? örülnek ilyennek a fiúk?

22L


2012. márc. 23. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én talán mert férfiként gondolkodom,nekem ez az ajándék csak "porfogó lenne"

Nagyon kedves gesztus,megköszönném,de nem sokat foglalkoznék vele.Az ok egyszerű.Én nekem a legtöbb "emlék" ami a barátnőmnek az agyában van,az számomra már rég elfelejtődött.Nem jegyzek meg annyi mindent.Vannak helyszínek,és vannak napok amiket megjegyzek,de minden apró részletet,hogy

"a deák téren a buszmegállóban kacsintottál rám"

" a Moszkva téren csókoltál meg"

" a Lurdyban vetted az első fagyit"

Na ilyenek már régen nincsenek meg.

(de pontosan tudom,hogy mikor mondtam a barátnőmnek,hogy szeretem.Vagy tudom mikor van a névnapja,születésnapja)

Egy ilyen montázs a férfinak néha kellemetlen,mert törheti a fejét rajta..:)

24/F

2012. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pasifüggő


Az én párom romantikus,érzelgős,az ilyennek örül jobban.


Ő saját magának monitorra háttérképnek is sok sok képet varázsolt össze rólam :)


ő örülne ilyennek tőlem



de a nagy átlag világból kimenekül ettől


neked kell ismerned

2012. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfi függő.

A többség nem igazán értékeli az ilyen ajándékot, köztük enyém se.

Hogy érzed, a tiéd melyik típus? :) Max. valami apróságot veszel mellé.

2012. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyesmiből olyan, hogy nagyon sok képből összeállítanak egy nagyot, ami szintén ábrázol valamit. Vannak rá számítógépes programok is, a képeket kell hozzá feltölteni, aztán a nagyot kinyomtatni.
2012. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg is van: fotómozaik.

pl.: [link]

2012. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!