Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti, hogy fogadtátok...

Lányok! Ti, hogy fogadtátok el azt, hogy a barátnőtöknek pasija van és titeket elhanyagol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld mással, másokkal lekötni magad. Ez normális dolog, majd ha neked lesz barátod te is ezt fogod tenni.
2011. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok,de el kell fogadni végülis ez természetes h kevesebb ideje van másra...nehéz de probáld meg elfogadni én is azt teszem.
2011. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor barátnőmnek volt pasija természetesnek vettem hogy nincs velem sosem.. kicsit rossz volt de megértettem. Most nekem van pasim, próbáltam barátnőmmel is törődni, erre szinte leoltott hogy mindig a pasimmal vagyok, nem érti mi a nehéz abba hogy a pasimmal is meg vele is vagyok.. ja ő könnyen megoldotta hogy velem egyáltalán nem volt :) de mindegy.. ez van ;)
2011. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon rossz dolog. Nem így kéne ennek lennie, de sok lány ezt csinálja, ha van pasija. Ettől még a baráti kapcsolatokat nem kéne teljes mértékben hanyagolnia. Persze amíg új a kapcsolat, az első pár hónapban természetes, hogy a pasin kívül semmi más nem érdekli, de azért amikor már felszáll a rózsaszín köd, akkor valószínűleg neki is igénye lesz arra, hogy másokkal is beszélgessen, csak ez nem könnyű úgy, ha hónapokig rá se bagózott a barátnőire. Ráadásul volt szerencsém több olyan lányt is ismerni, akik évekig nem foglalkoztak a barátaikkal, aztán amikor 2-3 év után szakítás lett a kapcsolatból, akkor ott maradtak tök egyedül, mert már semmi barátjuk nem volt. Nem lehet ezt büntetlenül csinálni. Felnőtt embernek meg kéne találnia az egyensúlyt.
2011. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire hanyagol el. Ha csak ritkábban találkoztok, azért ne haragudj meg rá, ilyenkor természetes, hogy többet foglalkozik a barátjával. Gondolom, szerelmes.

Tudom, hogy kellemetlen, de legyél egy kicsit megértőbb!

Akkor van baj, ha teljesen megszakítja veled a kapcsolatot, arra már nem mentség, hogy barátja van.

2011. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetris ***** válasza:

Fogadd el, hogy per pillanat nem te vagy a legfontosabb az életében. Ha igazi, jó barát vagy, akkor megérted.

Ettől függetlenül még nagyon szeret, csak most mással van elfoglalva.

2011. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hello. Mennyi idősek vagytok? Amikor nekem lett barátom 2.5 éve-azota együtt vagyunk-a legjobb barátnőm fel volt háborodva, hogy sose volt időm Rá. Persze ezt utána meg is beszéltük, mert jó, ha van, akivel tudsz őszintén beszélni.

Azóta neki is lett barátja, már neki sincs úgy ideje, szóval azt teszi, amit akkor én. :) minden héten beszélünk, ha nem személyeen, akkor telon. Próbálj beszélni vele Te is.

19/L

2011. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a barátnőmnek élete első IGAZI fiúja megvolt, akibe igazán beleszeretett, akkor csak róla tudott beszélni, és folyton vele volt. ELőször kicsit rosszul esett, de aztán amikor megláttam az arcát, hogy milyen boldog, szinte sugárzott belőle a boldogság. Ettől megnyugodtam, és rájöttem, hogy inkább örülök, hogy végre boldog, mert tényleg szerették egymást :)
2011. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
természetes
2011. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neten is lehet tartani a kapcsolatot, még ha nem is az igazi...
2011. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!