Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi viták! Hogy próbáltato...

Családi viták! Hogy próbáltatok úrrá lenni rajta, elviselni vagy léptetek és amint lehetett otthagytátok a családi "fészket"?

Figyelt kérdés
Legszívesebben amint találok melót továbbállnék de sehogyse jó. Van mikor jó itthon. Nem iszik, nem cigizik senki, viszonylag normális anyagi hátterünk van viszont a sok veszekedés kiidegel.
2012. márc. 24. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb mindenki eljut a válaszúthoz. Természetes, hogy egyszer el kell indulni. Ez az élet rendje. Jobb addig, míg a szeretet nem változik gyűlöletté.
2012. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem értettem miért akarnak egy fedél alatt élni azok akik nem bírják egymást hosszú távon.Menj és majd ha hazamész akkor az mindíg jó lesz. De csak addig maradsz amíg nem idegesítitek egymást
2012. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyen esetre se hagyd otthon a gondokat a veszekedő felekkel, mert azzal nem oldasz meg semmit! Mert ugyanúgy folytathatják a vitát, még máskor is és még elő is fordulhat az agressziós cselekedetek majd ezek folytonossága! Inkább szólj bele, hogy a veszekedésnél van egy sokkal jobb módszer, a nyugodt megbeszélés! ugyanannyi időt vesz igénybe, a kiabálást mellőzni kell, no stressz...nem zavarnak vele téged sem! ha gondjuk van egymással akk így oldják meg! ez mindenkinek jobb lesz és így te is jobb szeretsz majd otthon lenni!
2012. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
kedves 3, élet tapasztalatod rengeteg....
2012. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Jaja, a 3. válaszolón én is jót mosolyogtam :)
2012. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!