Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a szüleimmel?

Hogyan beszéljek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy megismertem egy lányt és nagyon szeretem együtt is járunk a lány szülei tudják is a dolgot de az én szüleim nem. Nem tudom nekik elmondani olyan cikinek érzem ezt. bár apukám és anyukám még bulikba is csak havonta egyszer engednek el ezért nem tudom mit szólnának ahhoz hogyha leakarnák feküdni a barátnőmmel!akinek van bármi ötlete hogy hogyan beszéljem ezt meg velük az irjon :D a barátnőm és én is 17 évesek vagyunk !!!előre is köszönöm:D
2012. márc. 24. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Akit 17 éves korában ilyen téren korlátoznak azok a szülők nem normálisak.

Mond el nekik.

2012. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még ha lány lennél... De hogy fiú létedre így korlátoznak?! Állj eléjük és mondd azt, hogy anya,apa!van barátnőm és nemsokára be szeretném mutatni(ha valóban be szeretnéd). Legyél határozott és kész.
2012. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát elmondtam nekik és erre azt mondták hogy nem fogják beengedni a barátnőmet és hogy felejtsem el :(

meg azt is mondták hogy túl fiatal vagyok még ehhez...

Most mit csináljak?azt mondták felhívják a barátnőm szüleit...

2012. márc. 24. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha engem felhívnának így a szülők, körberöhögném őket. Lázadj már egy kicsit! 17 évesen már épp itt az ideje. Ha nem engedik be őt, majd te mész hozzájuk. Nem engednek el? Mondd, hogy a haverodnál alszol. Találd fel magad. 17 évesen már jó lenne ha kicsit határozottabb lennél.
2012. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ilyen világba jogos a szülői szigor. várj vele még egy évet utána már bemutathatod, ha most így állnak hozzá. nem kell nekik mondani semmi intim dolgot szerintem miért kellene az rád tartozik meg barátnődre


és ezért szerintem nem a szülők nem normálisak ez lenne a normális mindig is ez volt ez a 21. század ami ilyen züllött minden értelemben

2012. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#3/5 Igaz Lázadj.! Szerintem ha ezt teszed akkor meg fogják érteni, hogy te szereted és addig nem fogsz leállni amíg nem fogadják el.!!! DE SEMMIKÉPPEN NE TEDD TÖNKRE A KAPCSOLATOTOKAT A LÁNNYAL.! Mert akkor a szülők úgy érzik ,hogy haha ők nyertek és akkor ez majd élteti őket;)
2012. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!