Mit tegyek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,most fejezem a nyolcadikat. Nagyon megtetszett egy fiú, aki komoly, és járni szeretne velem. Egyszer randiztunk,de ő most kért mégegy randit. Anyám első randin elengedett, a másodikra meg nem:/de apám nem is tud róla h taliztam valakivel:/ és most nem tudok mit tenni. Hogy vegyem rá anyukámat h mégis elengedjen?:)

2012. márc. 23. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el a fiút hozzátok és mutasd be. Egy csokor virág és néhány kedves szó csodákra képes.
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És viselkedj nagyon éretten,"felnőttesen",felelősségteljesen.Akkor látni fogják,hogy ha neked tetszik valaki,akkor az nem lehet rossz.:)
2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sheex ***** válasza:
86%
Vagy kérdezd meg, hogy ő hány évesen randizott először. Hátha leesik neki valami. De a srác áthívásai is jó ötlet, ahogy előző betelefonáló mondta :)
2012. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg velük, hogy mi lesz a program, hogy mikorra érsz haza, és természetesen a fiú kísérjen haza. Ha a szüleid látják, hogy a szabályok szerint játszol és megbízhatnak benned, engedni fogják.
2012. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) kezd sikerülni a dolog ;D
2012. márc. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!