Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak azokkal a...

Mit csináljak azokkal a szalagokkal meg ilyen fára tűzött kis plüssállatokkal amiket ballagásra kaptam a csokrokkal együt?

Figyelt kérdés
A virágok már elhervadtak
2009. jún. 14. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartsd meg emlekbe.
2009. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgyértem milyen helyekre tegyem vannak valami ötletek?
2009. jún. 14. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs helye, akkor beviheted a legközelebbi kórházba, és ott a gyerek osztályon hagyod, és az ápolókra bízod. Talán ott segít egy gyereknek, vagy viheted oviba, sulikb, vagy elajándékozod.

Ez persze sokak szerint bunkóság, de én nekem is sok ilyen kis emlék tárgyat adtak, és egy idő után, már nem igazán volt helyem sem.


Fogtam és bevittem a közeli gyermek klinikára, meg szeretet otthonba. Ott jobb helye van, mint nálam, ahol csak porosodik!

2009. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolso valasz nagyon tetszik!
2009. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szalagokat pedig, miután levettem a csokrokról, összehajtottam és a tarisznyába tettem, amit ugye kaptunk a ballagáskor. Nekem abban van egy fénykép a suliról is, a pogi :) meg egy fénykép az osztályról, és persze a szalagok. A középsulis tarisznyában ugyanígy, és arra még a "szalagavatós" szalagot is rátűztem. :) És ezeket én így őrzöm!
2009. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!