Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névvel tettem egy bejelentést...

Névvel tettem egy bejelentést az APEH-nál, miszerint nem vagyok bejelentve. Mire számíthatok ez után?

Figyelt kérdés

Itt az előző kérdésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Azóta megtettem a bejelentést, mire számíthatok? Fognak keresni? Van még valami "feladatom" ez ügyben?


Köszönöm a válaszokat.



2012. márc. 26. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a www.magyarorszag.hu ha van ügyfél kapu kódod (APEH = NAV lehet kérni ügyfél kapu kódot) ott meg tudod nézni be vagy-e jelentve, ha már információt látsz mint amiről tudsz, akkor ott vagy egy hely ahol ezt beírhatod és kivizsgálják.
2012. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DannyZuko ***** válasza:
Ügyfélkapu regisztrációt az okmányirodákban illetve pontosabban az önkormányzatokon lehet kérni. A TB-nél is meg tudod kérdezni, hogy be vagy e jelentve, de ők is a NAV-tól kapott adatbázisból dolgoznak. Szerintem amúgy jobb bemenni személyesen ezügyben a NAV-hoz.
2012. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Munkaügyi Felügyelőséget javaslom én is, mint a másik kérdésnél ajánlották. Hamarabb célt érsz.
2012. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom ott is. Köszönöm.
2012. márc. 26. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Munkanélküli leszel te is, meg a párod is. Ha a mostani főnöködet nagyon megbüntetik, szinte biztos, hogy ott tesz majd alád, ahol csak lehet: felhívja a következő munkáltatódat, ilyesmi
2012. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy mire számíthatsz? Hogy ezek után be se leszel jelentve, mert valószinű kirúgnak:( Nem kevés büntetést fog kapni a munkaadód...

Ilyen ez a mai világ sajna:(

2012. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam ott is a munkaügyi felügyelőséget, tartom továbbra is. Le is írtam, hogy ott mire számíthatnál. Bemész, felveszik, kérheted, hogy az adataidat ne adják ki a munkáltatónak. Aztán lemegy az ellenőrzés, a végén meg bünti+be kell jelentenie téged a NAVhoz.
2012. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már nem dolgozunk ott.

És ha a volt főnökeim megpróbálnak keresztbe tenni, már arra az esetre is intézkedtem.

Köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 26. 16:34
 9/14 anonim ***** válasza:

a munkahelyedet fogják ellenőrizni

az Apeh ezt csinálja bejelentés után.

2012. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed! Sajnos én ugyanezt nem tudom megtenni volt főnökömmel, aki azon kívül hogy nem jelentett be, sz@rul fizetett, még a végén meg is rágalmazott, hogy rongáltam (nem ő rúgott ki, én mentem el, és rá két hétre jött a rágalom, az utolsó fizetésemet ki se fizette). De nem tehetem, mert az arcnak maffia kapcsolatai is vannak, így én húznám a rövidebbet.
2012. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!