Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem tudok...

Nagyon gáz ha nem tudok magamnak normális életet elképzelni?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek tiszták, kulturáltak és normálisak vagyunk :D


Néha szoktam gondolkozni, hogy milyen leszek majd felnőttkoromba meg hogy mit szeretnék. Én úgy tudom magam elképzelni, hogy lesz egy csöves házam (vagy lakókocsi) én főzök a mocskos gáztűzhelynél felfogott zsíros hajjal, a férjem (aki egy büdös, szőrös, dagadt, bunkó paraszt) ül a tv előtt szétfolyva egy fotelben és kiabál, hogy "asszony hozzá má egy sört" meg ilyen szép kis családi veszekedéseket tudok elképzelni. Pedig én allergiás vagyok arra ha valaki koszos, főleg ha ennyire.


Normális életünk van meg minden, nem értem miért így képzelem el.

15/L


2012. márc. 26. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Basszus, akkor képzelj el mást. Nem nehéz.
2012. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemtudok. És félek hogy tényleg ilyen lesz.
2012. márc. 26. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tudsz?

Hopp, én most elképzeltem, hogy George Clooney-val élek.

Két pillanat volt az egész.

2012. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


Képzelj el mást :D A végén még tényleg bejön és így fogsz élni. Gondolom azt nem szeretnéd. :D

2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem várunk el magunktól, úgy kényelmes az élet. Így mindenképp túlteljesítesz majd az elvárásaidon :D. Viszont vigyázz, mert lehet önmagát beteljesítő jóslat is!
2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van az a vonzás törvénye... :D
2012. márc. 26. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok amcsi filmet néztél.
2012. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól látod a jövőd.
2012. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, vigyázz, mert a végén még tényleg ezt a jövőt vonzod meg magadnak. Ez így fantázia szinten még humoros is lehet, de a valóságban egy hét után kiborítana.


Gondolj arra, hogy az élet tele van lehetőségekkel. A dolgok olyan irányba is elmehetnek, ami még csak eszedbe sem jutna. :)

2012. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még.


Csináltál magadnak egy problémát, amin agyalhatsz, a kamaszlányok imádnak agyalni mindenen, és mindent megkérdezni egy rakás idegentől a neten.


Hiába gondolsz bármit, hogy milyen lesz a jövőd, úgysem tudhatod. Nem vagy már 5 éves, hogy elhidd, hogy ha te lakókocsit gondolsz magadnak, akkor úgyis lesz. Nőj fel.

2012. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!