Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen nem tudom elképzelni...

18 évesen nem tudom elképzelni magam egy kapcsolatba? Mennyire normális ez? Még nem volt barátom sem.

Figyelt kérdés
Nem is akarok kapcsolatot.. sok jelentkező lett volna már de egytől egyig vissza utasítottam.. Valahogy elvagyok egyedül.. Nem tudok ragaszkodni senkihez sem.. Elvagyok a fiúkkal mindig sokat röhögünk stb. Nekem ennyi elég is.. Szüleim szerint ez nem normális dolog. Sok dicséretet kapok a külsőmre.. És már a barátok is kérdezik miért nincsen barátom.. És ez már zavaró. Köszi a válaszokat! 18L
2011. szept. 11. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Számomra sokkal elfogadhatóbb, mint amikor valaki 17-18 évesen "elkötelezi" magát. Nagyon-nagyon ráérsz, élvezd az életet!
2011. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is pont így vagyok, de én lassan 20 leszek... Én is kapom ezeket a kritikákat, már sokszor megkaptam, hogy biztosan leszbikus vagyok... Szerintem az a fontos, hogy nekd mi a jó, én azért nem fogom beleerőltetni magam egy kapcsolatba, hogy jobb véleménnyel legyen rólam a környezetem.
2011. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak azért érzed, mert még nem találkoztál a megfelelő illetővel. :) Júj de utálom ezt a "kapcsolat" szót... Internet-kapcsolat legfeljebb... :P


22f

2011. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Az ember ne a környezete miatt válasszon magának párt, hanem maga miatt. Csak azért, hogy legyen, a legnagyobb baromság összejönni valakivel. Én 17 évesen kipróbáltam, másfél hónapot voltunk "együtt", abból egy hónapom azzal a gyomorgörccsel telt, hogy hogyan szakíthatnék vele fájdalommentesen, és azzal az egyetlen okkal, hogy már akkor sem voltam beleesve, mikor összejöttünk.


Szóval a helyzeted nem a nagy többségére igaz, de nem is egyedülálló, és cseppet sem nem normális. Ha magad és az érzéseid ellen cselekednél, Te sem jönnél ki a helyzetből jól, és a másik fél még annyira sem.


Mindenkinél jön a maga idejében a szerelem. :)

2011. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen vagyok így. Csak tőlem nem kérdezgetik, hogy miért nincs barátnőm.
2011. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja igen már én is voltam leszbikus.. De már nem érdekel ez van.:D Gondoljanak azt amit akarnak. Ennyi.
2011. szept. 11. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
21%

Éretlen vagy, avagy komplexusos.

Éretlen azért, mert még nem indultak el azok a hormonok, amik befolyásolják az ember ezen viselkedését.

A gátlásokat pedig tucat dolgok kiválhatták ezt illetően.

Majd idővel megvoltozik a nézőpontod. Lehet akkor, amikor eljön egy bizonyos illető, de lehet eljő egyik napról a másikra.

2011. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!