Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem tudok...

Nagyon gáz ha nem tudok magamnak normális életet elképzelni?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek tiszták, kulturáltak és normálisak vagyunk :D


Néha szoktam gondolkozni, hogy milyen leszek majd felnőttkoromba meg hogy mit szeretnék. Én úgy tudom magam elképzelni, hogy lesz egy csöves házam (vagy lakókocsi) én főzök a mocskos gáztűzhelynél felfogott zsíros hajjal, a férjem (aki egy büdös, szőrös, dagadt, bunkó paraszt) ül a tv előtt szétfolyva egy fotelben és kiabál, hogy "asszony hozzá má egy sört" meg ilyen szép kis családi veszekedéseket tudok elképzelni. Pedig én allergiás vagyok arra ha valaki koszos, főleg ha ennyire.


Normális életünk van meg minden, nem értem miért így képzelem el.

15/L


2012. márc. 26. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ez egy ritka perverzió fajta D:
2012. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne nézz annyi rém rendes családot! :D
2012. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Snapette ***** válasza:
Szerintem pont azért látod ezt, mert félsz tőle. Én is sokáig láttam magam koldusnak, vagy olyannak, aki sosem költözik ki a szüleitől, mert nem tud mit csinálni :). Egyrészt: el fog múlni, csak ne tűnődj annyit ezen most, van még időd, másrészt: kezdd el lebontani a dolgot, gondolkodj visszafele, hogy is juthatnál te oda? Hozzámennél ahhoz az elképzelt alakhoz, ha ma megkérné a kezed? Nem lenne diplomád, valami szakmád, munkád? Talán nem akarnál továbbtanulni? Szüleid talán nem segítenének ha a legnagyobb bajban is volnál? Nincs semmi baj azzal, hogy elképzeled, sőt, van egy ajánlatom: mikor kedved van halasztani a tanulást, kihagyni a feladatot, akkor gondolj erre. Működik, hidd el, rögtön kedved lesz mindent megtanulni, elolvasni, megérteni.
2012. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!