Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem este önként vállalja...

A férjem este önként vállalja az egyik gyerekünk altatását, majd ott felejti magát, elalszik, ha később szólok, hogy jöjjön át hozzám, akkor bosszúsan mondja, hogy ő nem mászkál éjszaka, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Valami nagyon nagy probléma van úgy érzem,nem megcsalás,de abszolult kihűlt közöttünk minden.

Vagy egyáltalán nem is közelít,vagy 3 havonta egyszer.

Ha én néha szóvá teszem ezt,akkor hümmög rá...

Én nem bírok így élni,így telnek a fiatal éveim.

Hónapok óta nem voltunk együtt "úgy",két gyerekünk van,rettenetesen egyedül érzem magam.

Ha beszélgetni próbálok az egyéb problémáinkról (munkanélküli lett),akkor indulatosan hárít,támad.


2012. márc. 26. 19:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kérdezzem hogy milyen végkifejletre számít ?

Régebben mondta,hogy nem a legfontosabb dolog az együttlét(évekkel ezelőtt amikor már ritkultak ,de azért még havonta többször voltunk együtt).


Kíváncsi vagyok mit mondana rá,ha megkérdezem,hogy milyen végkifejletre számít.

DE ahogy ismerem hamar rövidre zárná a dolgot és én maradnék ugyanolyan tehetetlen mint most.

Már nem is nagyon feszegetem a témát,pár éve még küzdöttem magunkért,nagyon sok mindent megpróbáltam,de már kénytelen vagyok beletörődni,hogy ez már nem is lesz másképp.

2012. márc. 26. 20:29
 12/16 anonim ***** válasza:
te szereted még?
2012. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne törődj bele...


Olyan szívszorító, ahogy írsz... Nagyon szépen fogalmazol, és nagyon együttérzek.


Igen, én is a párterápiát javaslom. Az a nehéz, hogy te vagy a nő, s mindig a nők akarnak megbeszélni, tenni a kapcsolatért. A férfiaknak ez még nehezebb, mint a nőknek, és általában hallgatásba burkolóznak, hárítanak, harapósak lesznek. A nők meg párszor nekifutnak, aztán némán szenvednek...


Legalább a Párbeszélgetés c. dupla könyvet szerezd meg, ez munkafüzet kettőtöknek, segít beszélni egymással, megismerni magatokat és egymást...

2012. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a szíved mélyén te is tudod ez mit jelent...

Lehet nem értetek velem egyet, de én azt mondom, hogy érd el, hogy újra beléd szeressen.

2012. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bence_ ***** válasza:

Sajnálom, rossz ezt olvasni.

Ha szeret akkor ésszel, segítséggel még menthető a kapcsolat.

Ha nem akkor minden próbálkozás hasztalan.

Ezt lenne fontos megtudni, hogy szeret e még?

2012. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Keress egy szeretőt. A gyerekeknek van apjuk, de te özvegy lettél. Sajnálom, tényleg.
2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!