Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este/éjszaka hányszor kell...

Este/éjszaka hányszor kell kiengedni egy felnőtt ill. egy kölyök kutyát? (ölebet)

Figyelt kérdés
Ti hányszor engeditek ki, és hány órakor?
2012. febr. 27. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer se, ez a szobatisztaság lényege, h nem kell felkelni x óránként, hanem átaludhatod az éjszakát.
2012. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a választ!

2012. febr. 27. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Este kell kivinni,és reggel.Meg persze napközben. Persze vannak olyan esetek,amikor ki akar menni éjszaka is.Pl,ha olyat evett,vagy felfázott.De normális esetben a szobatiszta kutyát nem kell éjszaka kivinni.
2012. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kiskorában se pisilt be csak ha már nagyon nagyon kellett és nem volt visszaút. Nem akart az alvóhelye környékére csinálni. Mindig ment az ajtóhoz, jelzett ha menni kell. Este alszik nem is akar kimenni így szokta meg, jól bírja, tudja már hogy reggel jön az első felkelő családtag és megy is ki. Amúgy ha én kiengedném éjszaka esze ágába se lenne kimenni, mert úgy gondolja kint hideg van, és ha én nem megyek ki vele ő mért menjen :D ha nagy dolga van akkor mondjuk "pánikol" és kaparja az ajtót nyüszít hogy az Istenért valaki engedje ki... ha nem jön senki akkor így jártunk. Meg kell lennie az ütemnek... este mindenki alszik aludjon ő is :) majd reggel amint valaki felkelt ki is engedheti elvégezni a dolgokat...
2012. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor pici volt akkor kivittem még este 10-11felé, vagy akár később is, ha ébren voltam (mikor tanulta a szobatisztaságot, volt, hogy ő ébresztett hajnali 2-3felé, természetesen akkor is kimentünk). Most már szobatiszta, így este 9felé kimegyünk és nyugi van reggelig.
2012. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!