Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám este bömbölteti a zenét...

Anyám este bömbölteti a zenét egész éjszaka mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alacsony a vérnyomású vagyok ezért szinte mindig hullafáradt vagyok mert csak éjfél után aludhatok normálisan.Egy szoba van de anyám mindig bömbölteti a Lagzilajcsis Balázs Palis hülyeségeket meg a muatós zenéit a TV-ben és nincs tekintettel hogy mások aludnának.A másik meg az hogy nem is tudom elviselni ezeket a zenéket már zeneundorom van.De ne nevessetek ki mert tényleg igy va már éjszakáig itt ülök a gépnél csak hogy ébren maradjak mert nem tudok aluudni mert bömbölteti az egész lakásban a zenét.Régebben amikor suli van csak azért halkítja le azt a szar TV-t mert akkor suliba járok ilyenkor meg nem halgat erám már próbáltam beszélni vele hogy kiscsit vegye léjebb a TV-t de olyankor mindig rigolyázik hogy minek kell nekem ilyenkor aludnom! meg ilyenek.De most hajnali 1-2 óráig itt virrasztok a gépnél mire tudok aludni.Aztán reggel 6-kor meg kelhetek fel hogy az állatoknak enni adjak.Már volt olyan hogy annyira kómás voltam reggel hogy elájultam. Mit csináljak?

16 éves vagyok


2008. aug. 2. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg meggyőzni arról, hogy mégis ez lenne a helyes megoldás, vagy szerezz be egy füldugót, vagy javasold neki, hogy használjon fülhallgatót.
2008. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Nem ismersz egy tv szerelőt? A segítségével el lehetne rontani a tv hangszóróját... Az én férjem az anyám rezsóját tette tönkre sutyiban, mert állandóan azon főzött, és nem értette meg, hogy az milyen drága. Azóta sem tudja, hogy mitől döglött be....

Vagy amikor anyád elalszik, akkor kezdj el te is jó hangosan hallgatni valamit. :)

2008. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Dugd el a kannás bort! Józanul nem lehet Lakzi Lajcsit hallgatni!
2008. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És még azt hittem nekem rossz mikor anyám bömbölteti a tankcsapdát reggelente... de azt hiszem ezzel még jól jártam.

Próbáld megbeszélni vele, nem veszekedve, csak normálisan. Ha nem válik be akkor te is bömböltess valami számára rettenetes zenét mikor aludna.

2008. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért nincs rád tekintettel? Az édesanyád és már ájultál is el miatta, de még mindig bömbölteti!? Miért nem tudja normál hangerőn hallgatni a tévét? Szerezzetek be fülhallgatót, úgy sokkal könnyebb lesz (tapasztalat). Te is hallgass valami zenét. De olyat, amit nem kedvel. Majd látod, hogy reagál és mondhatod, hogy "látod nekem is milyen rossz?!". :)
2008. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Egy nyugodt pillanatban magyarázd el neki, hogy attól, hogy nincs iskola, neked még ugyanúgy jogod van a pihenéshez, mint iskolaidőben!

A zenei ízlésével sajnos nem lehet mit csinálni, ha Lagzi Lajcsit szereti, akkor ezt szereti, sajnos.

Ismerem én is az érzést, amikor legszívesebben összetörnéd a cédéjátszót, meg a kazettákat...

Egyébként egy kérdés: anyukádnak van valami különös oka arra, hogy éjjel bömböltesse a zenét?

Eszembe jutott egy ötlet, nem tudom, mennyire kivitelezhető ez nálatok. Ha anyukád bömbölteti a zenét, nyilván hallja a szomszéd is. Ha esetleg a szomszéddal szövetkeznél, aki feljelenthetné anyukádat csendháborításért (este 10-től reggel 6-ig), talán elérnél valamit... Ha semmit, marad a beszélgetés, vagy a füldugó! :(

2008. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

lehet felhàborito lesz a vàlaszom,de:névtelenül csendhàboritàsért telefonàlj be a rendörségre.senki se fogja tudni hogy te voltàl.ös nem kellesz büntetést se vfizetnie,csak felszolitàst kap!

na persze csak ha nem hallgat a szép szora,akkor tedd ezt!

esetleg tedd tönkre a tv-t

2008. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
sajnos ez nagyon gáz! átérzem a helyzeted mert az én szüleim is ezt csinálták (ők be voltak nyomatva) és tangóharmónikáztak. azóta is ha harmónkát látok sírógörcs tör rám. nem tudtam mit tenni ellene. az lett a vége hogy elüldöztek otthonról. korán elköltöztem 17 évesen. nem nekik köszönhetem hogy normális ember lett belőlem. soha nem felejtem ezt el nekik persze a sok egyéb szemétséggel együtt! tudom nem segítettem semmit de talán egy kis vígasz hogy van aki megért. azért próbáld megoldani valahogy. hátha valakinek van jó ötlete ami beválik.
2008. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha állatok vannak, akkor gondolom kertes ház, és nincs szomszéd, akivel szövetkezhetnél.

Ha különben anyukáddal jó a viszonyod, akkor próbálj meg ilyenkor halkan (!) elkezdeni beszélgetni vele. Le fogja venni a hangerőt :)

2008. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Néha apűámmal azt csinájuk hogy ezeket a zenéket bömböltetjük

[link]

[link]

Ezekre mindig kiszalad a szobából :P

Néha beszokott válni ez a módszer de nem mindig

2008. aug. 3. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!