Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik távoli rokonunk az...

Az egyik távoli rokonunk az unokáját ide akarja küldeni hozzánk hogy összejöjjünk. Mit mondjak hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
A néni házasság útján "rokon" tehát nem vérszerinti. Annyi idős unokája van mint én (23 éves) és nem hagy békén azzal hogy összejöjjünk egymással. Már sokszor mondta hogy elküldi ide a fiút hozzánk hogy megismerkedjünk, most azt akarja hogy húsvétkor jöjjön el a srác meglocsolni engem :D Agybajt kapok már tőle. Alapból én 177 cm vagyok, egy rokonunk szerint a fiú alacsonyabb mint én, meg amúgysem akarom hogy egy 83 éves asszony találjon nekem pasit...
2012. márc. 27. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod, hogy eljöjjön az unoka, egyszer találkoztok és utana megmondod, hogy nem tetszettetek meg egymásnak.


Igy mindenki meg lesz elégedve és nincs harag sem belöle.

2012. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem...bírom az ilyeneket :D


Vagy azt csináld, amit az első mondott, vagy mondd azt, hogy van párod...akkor talán békén hagy. :D


Vagy szervezz be egy jó barátodat, és amikor ott a srác, csináljatok úgy, mintha a párod lenne. Akkor még rád se nyomulhat a "rokon" fiú. :D

2012. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az unoka is úgy gondolja, mint te. Röhögtök egyet és elmondjátok, hogy hát mégse jött össze.
2012. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nézd meg facebookon a srácot.Lehet normális.De egyébként engem is idegesít amikor a szülő vagy a nagyszülők össze akarnak hozni valakivel.
2012. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Missi_Key ***** válasza:
100%
ez a megkérsz valakit, hogy játssza el a barátodat dolog jól hangzik. ;)
2012. márc. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én találkoznék a sráccal, mert érdekelne az ő véleménye.Röhögnénk egyet a nénin, aztán annyi.Ha meg a fiú is komolyan gondolja, akkor páros lábbal repíteném,és egyedül röhögnék rajtuk. Nem kell az ilyet komolyan venni.
2012. márc. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az internet világában baromi egyszerű megkeresni a másikat, beszélj a sráccal, hogy a nagyija az ő nevében nyomul, de te nem szeretnél vele összejönni.
2012. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy vicc, ne akadj fenn rajta!

Az öreg nénik már csak ilyenek, nálunk is ezt csinálták, testvéremnek hülyébbnél hülyébb fickókat küldtek a nyakára.

Ne vedd komolyan, a néninek nincs jobb dolga, unja magát.

Hagyd, hogy meglocsoljon, aztán ne törődj a sráccal.

2012. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!