Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A távoli rokonokkal tartjátok...

A távoli rokonokkal tartjátok a rokoni kapcsolatot? Hányadik unokatestvérig?

Figyelt kérdés

Mi csak 2. unokatestvérig de úgy se mindenkivel.

Furcsa vagy nem de van olyanm3. unokatestvérem akit nem is ismerek csak anyám mesélt róla.


2011. okt. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Harmadik negyedikkel is, akiket ismerek.

Múltkor egy srácról véletlenül derült ki, hogy rokonok vagyunk, második unokatestvérek, kicsi a világ, ő sem tudta, azóta is tartom vele a kapcsolatot.

2011. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorosan az első unokatestvérekkel. De rokoni kapcsolatot ápolok akár a harmadik-negyedik unokatestvérrel is, a különbség, hogy nem járunk össze heti szinten.
2011. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már az olyan rokonnal sem tartom a kapcsolatot, aki 30 perc gyalogútnál messzebb lakik.
2011. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem egyszer a sulimba jöttek biciklis srácok ilyen bemutatót tartani..: DD Mert meghívták őket, hogy aki kedvet kap az jelentkezzen, stb..És több sráctól is elkértem az msn címét, nevét stb..És mikor anyum meglátta az egyik srác nevét, akkor mondta, hogy ő rokonom. xDDD Aztán mutattam a srácról képet, és mondta anyum hogy igen, ő az...xD Tök vicces volt. Azóta is beszélünk minden héten..ő 3. unokatestvérem. De amúgy ez változó. Attól függ, hogy mennyire laknak messze...Persze van egy 2. unokatestvérem, aki szinte közelebb áll hozzám mint az 1. unokatestvéreim többsége.. Egyébként én sem ismerem az összes rokonomat. Áhh, bocs ha zavaros lett.
2011. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!