Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távoli rokonom munkát...

Egy távoli rokonom munkát ajánlott régen. Akkor nem érdekelt. Ciki ha most mégis elfogadnám?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok jóban vele, valahogy mindig tartom vele a 2 lépés távolságot. Mikor apum meghalt, akkor azt mondta, hogy tudna adni 4 órás munkát (suli mellett), pl ruhát hajtogatni egy szupermarketben. Akkor nem voltam rászorulva, de most végeztem a suliban, és nem találok állást (2 éves kereskedelmi okj-m van)

Nagyon ciki lenne ha most ennyi idő elteltével megkeresném, hogy tudna-e munkát adni? Meg az a baj, hogy ha nem lesz velem megelégedve, akkor elmondja rokonoknak, hogy milyen vagyok...Szóval ismerősnél ezért sem szívesen dolgoznék, dehát kénytelen leszek azt hiszem...


És még egy kérdés: szerintetek mennyi pénzt adhatna vajon? 8 órában szeretnék dolgozni...


2011. jan. 3. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Most, hogy már szakma is van a kezedben, nyugodtan kérhetsz segítséget. Szerintem semmivel sem kapnál kevesebbet, mint egy idegen.
2011. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megkapod azt a pénzt, amit a munkakör betöltéséért a szerződésben szerepel. nem ciki felhívni, majd iparkodsz, h ne legyen veled gond.
2011. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8órára hiper/szuper marketekben 80ezer ft körül szoktak fizetni.(saját tapasztalat).

Egyébként nem ciki,a muszáj nagy úr.

2011. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!