Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom külföldi munkahelyén...

A párom külföldi munkahelyén kérnek egy igazolást h élettársak vagyunk. A párom nem hozzám van bejelentve, egyedülállóként kapom a családi pótlékot. Nem szeretném ha ez változna. Anélkül is adnak róla vmi papírt h nem lennénk hivatalosan bejegyezve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

(Feltételezem, nem a párod családi állapotára kíváncsiak, hanem valamilyen előnnyel jár, ha élettársa van. Döntsd el, melyik előnyösebb, az emelt csp vagy amit a párod kapna.)

2012. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,köszi:)
2012. márc. 28. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

párod javára soha ne mondj le semmidről!!

én így szívtam meg menyasszonyként!!!


lemondtam arról, hogy kimenjek dolgozni, mert ő azt mondta, dolgozzam bejelentve itthon, nem baj ha keveset keresek, de ha családunk lesz így lesz gyedem, meg hasonlók

ő kiment, hogy tudjunk családra alapozni, erre kocsira akarja költeni, és én vagyok a számító anyagias most a szemében!

és megkérte a kezem, a legnagyobb szerelem, meg minden, bizalom, magasfokon, meg sorolhatnám, ami jellemzett minket!


a pénz nem játék.


soha ne légy kitéve egy férfinek, rászorulva egy férfire!

2012. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!