Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? Nem...

Mit tegyek szerintetek? Nem jövök ki apámmal és egy munka helyen dolgozunk!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak,külföldi munkahely,jó fizetés.Annak a reményében jelentkeztem hogy nem együtt leszünk,erre vele rakrak össze.Nem jövünk ki jól,elég nehéz természete van és elég idegesitő tud lenni.Nem csak én szerintem hanem a többiek szerint is nehéz vele,de ők jobban tolerálják.Úgy érzem nem fog ez így működni,max pár hónapig,de az idő alatt kifogok készülni tőle idegileg.Ti mit csinálnátok?
2012. márc. 28. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

felfogást váltanék

más arra büszke, hogy mindenkivel kijön és szégyenli, ha nem, pláne a szüleivel. és ez a norma.


amikor panaszkodsz másnak, hidd el, nem büszkeséget és elismerést váltasz ki belőlük magad iránt....

2012. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a vicc az egészben az hogy mindenkivel kijövök csak vele nem.az emberek általában kedvelnek és jól kezelem a dolgaikat,azért is mert 3 évig emberekkel foglalkoztam,de ilyen nehéz természetű emberrel nem találkoztam és az hosszá tartozik hogy ezzel nem is lenne baj hogy ilyen,csak hogy 28 éves vagyok és úgy beszél velem mint 12 évvel ezelött,holott rengeteget változtam minden téren és elötte 3 évig nem beszéltünk,de azt most hagyjuk hogy miért.
2012. márc. 28. 19:48
 3/7 A kérdező kommentje:
olyan hangsúllyal beszél hozzám mint egy taknyos hülye gyerekhez,egyszerüen nem tud felnőtként kezelni és az önbizalmamat a füldbe tipossa kb.
2012. márc. 28. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

nos

akkor arra kell gondolnod, amiért vele kell lenned

a cél lebegjen a szemed előtt és gondolj arra, ha ezt el kell viselned a jövőd érdekében, vagy a célod érdekében, hát elfogod!!

Magadért légy meghunyászkodva, magadért tűrj, mert el fog jönni a te időd :)

2012. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 20:05


Hát csak az lebeg a szemem elött.Tudom hogy eljön,sokat szenvedtem ebben a pár évben,plusz most még ezt kell csinálnom...Pár hónapot valahogy le kell húznom nincs mese..mert a pénz viszont nem rossz.

2012. márc. 28. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor azon gondolkozz, hogy mit veszel belőle, vagy mit alapozol meg belőle, szövögesd a terveid, így apud hidd el egy zavaró mini tényező lesz csak, semmi más.
2012. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a faterral,hogy nem akarsz vele dolgozni és kész.Amúgy megértelek,én sem jövök ki a faterommal,meg is döglenék,ha vele kéne dolgoznom:S Vagy beszélj azzal,aki beosztott,hogy nem vagy hajlandó így dolgozni,mert...és kész.Intézkedj,hajrá:)
2012. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!