Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazat mondhat a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mondhat a barátom? Küldött neki az exe egy számot facebook-on. A barátom szerint fogalma sincs, h miért küldte, de nem foglalkoztatja. Azt mondta h szerette ezt a számot, és sokat hallgatta.

Figyelt kérdés
sztem csak a csaj nyomul rá, ez is tipikus példája lenne annak, amikor egy ex nem képes megérteni, h vége.. mert amugy a barátom sokat törődik velem, amikor egyutt alszunk, akkor betakargat, amikor csak tud, velem van, és ez nagy szó, mert sokat dolgozik, meg kozben sulizik is.. ezeket a gesztusokat pedig nem tudja elrejteni.. és egy pasi akkor megy máshoz, ha nem kap meg vmit, nem? vagy?? mert kaptam egy olyan tanácsot is h törjem fel a baratom facebook-ját és deritsem ki.. de én erre képtelen vok.. egyszeruen nem az a fajta.. meg milyen dolog már :S
2011. okt. 10. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Már megint a facebook.
2011. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de nem a fb a lényeg benne, hanem h lehet h vissza akarja szerezni a barátomat.. :S
2011. okt. 10. 11:22
 3/20 bánomisén ***** válasza:

Amíg online akarja visszaszerezni, addig nincs vész. Majd akkor parázz, ha újra randizni kezdenek.

Nem a Facebook a világ és az élet, nem kell mindent véresen komolyan venni, ami ott történik. Az csak egy internetes oldal, semmi más.

2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hat igen, csak mivel nekem fontos a barátom, nem szeretném elvesziteni.. távkapcsolat, ugyh sokszor csak facebook-on tudunk értekezni, meg az egyetemes ujdonsagokat is onnan lehet megtudni, mivel az egyetem honlapjat nem nagyon frissitik.. amugy nem is lenne facebook- om :S
2011. okt. 10. 11:27
 5/20 anonim ***** válasza:

Nézd már kicsit kívülről a helyzetet. Mi történt?


Küldtek egy számot a pasidnak.


Nem szerelmes üzenetet, nem ágyba hívták, nem az előző éjszaka részleteit olvastad el, csak küldtek neki egy számot.


Ha el akarod temetni a kapcsolatot, akkor törd fel a facebookját, de ha szeretnél vele maradni, akkor inkább nőj fel a feladathoz, amit egy párkacsolat ró az ember lányára...!

2011. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bánomisén ***** válasza:

Értsd meg, kérdező, nem a Facebook a probléma. Én is használom. Az a gond, ha te úgy érzed, hogy ha valami történik a Facebook-on - például hogy küld valaki egy zenét a barátodnak -, azt véresen komolyan kell venni. Nem kell. Attól, hogy kap egy videót, még nem fog az exébe visszaszeretni. Lehet, hogy a lány sem azért küldte neki. Vannak, akik tudnak emberi módon érintkezni egymással szakítás után is, nem kötelező utálni a másikat.

Érted már? :-)

2011. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
persze, értem, csak hallottam, h megbánta h szakitottak..
2011. okt. 10. 11:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem ő küldte az exének a videót, hanem az ex küldte neki. Ez ellen nem tud védekezni. Bárki rakhat az üzenőfaladra bármit. Szerintem ha szakítottak és veled van, meg ahogy mondod, sokat foglalkozik és törődik veled is, akkor nincs mitől tartanod. Az ex meg pukkadjon meg...
2011. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Az ex meg pukkadjon meg"


Szerintem meg tényleg nincs jelentősége. TÉNYLEG.

Amúgy mindenkiből lesz néha ex, szóval őket se kell lenézni vagy utálni. Felesleges.

2011. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ok, persze.. csak kicsit idegesitő amikor nem tudja felfogni h neki már van más.. most mit kezdjek azzal h ő megbánta? miért nem volt mellette?
2011. okt. 10. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!