Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzeled magad 10 év...

Hogy képzeled magad 10 év múlva? Házas, elvált, szülő? Esetleg egyedülálló?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 00:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
30 leszek 10 év múlva (vagy lassan inkább 31), egyedül képzelem el az egész életem, esetleg lesz 1-2 macskám vagy papagájom, vagy valami állatom, azt fogom dolgozni amit akarok (még nem döntöttem el teljesen, csak úgy nagyjából), szabadidőben meg azt fogom csinálni épp eszembe jut és jól esik, mert nem lesz senki aki megmondja mit csináljak és mit ne. És külföldön fogok lakni, bár már most is itt lakom, de nem bírok sokáig egy helyen lakni, 10 év múlva ott fogok lakni ahol majd akkor úgy gondolom, hogy lakni szeretnék. 20N
2012. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
halottnak képzelem magam 10 év múlva
2012. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megint munkanélküli leszek, mint négy-öt évente általában.


Ötvenes, magányos, macskás nő leszek most is van egy kormos, aki tíz év múlva 19 éves lesz ha lesz.


Vagy............


Megnyerem a lottó ötöst és rengeteeeeeg macskám lesz.

2012. márc. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

10 év múlva? Ez nagyon nehéz kérdés. Azt nem tudom, hogy 2-3 év múlva mi lesz. Nem ám 10 év múlva. De, hogyha álmodozni "kell" akkor jó.

Először is 29 leszek akkor. (Te jó ég...)

Egy szép csendes helyen élek a férjemmel, és a kislányunkkal. Esetleg addigra egy kisfiú is jöhet. Talán ennyi. Nem gondolkodom túl nagy dolgokon, mert nem akarok csalódni. Inkább csak apróságok, melyek mégis örömet okoznak.


19L

2012. márc. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
40éves leszek addigra...Gyorsan eljön,mert repül az idő.Remélem egészséges leszek,még azon felül is,boldog párkapcsolatban fogok élni,nem lesznek anyagi gondjaim,meglesz még az autóm,a kiskutyám is.Komolyabb leszek,és talán elgondolkozok hogy bővüljön a család.És senki nem hal meg a családban addig.És nem kezdek el ráncosodni,és hízni sokat.
2012. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én akkor leszek 27 éves :) A jelenlegi barátommal ekkorra képzeljük a házasságot, meg a gyerekvállalást.

Remélem minden összejön, bár ahogy magamat ismerem....

2012. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Idén augusztusban lesz az esküvőnk, szóval 10 év múlva biztos házas(nem hinném, hogy elválunk:D), addigra szerintem olyan 5-6 éves lesz a (remélhetőleg) kislányunk, Niki, és nagyon remélem, hogy a kutyusom még élni fog, imádni fogják egymást a kis Nikivel. Akkor 12 lesz a kutyus.

Na meg nagyon remélem, hogy előrééb lépek a munkámban, egyelőre szeretem, amit csinálok, de nem csinálnám ezt egész életemben.

2012. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szeretném ha lenne akkor már egy 14 éves kamasz fiam, egy 9 éves kislányom/kisfiam és egy 5 évesem. Szeretném ha addigra már meg lenne a második diplomám (még fél év), sikerülne elvégezni az adótanácsadói képzést és lehetne egy családi házunk. A férjemet megtartanám. :-)
2012. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg addigra már nem élek, vagy nyerek milliárdokat a lottón.
2012. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

25 vagyok, van egy lányunk a párommal

35 éves koromra szeretnék még egy gyereket (ha már kívánságműsor, kisfiút:-)), egy kertes házat, kutyát, jogsit és még pár nyelvvizsgát.

Szeretném, ha a szüleim még egészségesek lennének.

Szeretném, ha a testvéreimnek is lennének gyerekeik, összejárnánk néha családozni :-))


A párom szeretne eljutni Japánba, nekem nincs ilyen álomnyaralós országom. A piramisokat megnézném, talán ennyi.

2012. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!